Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote19.03.2015 07:100 people like thisLike

Καλησπερα παιδια και απο μενα καλως σας βρηκα και συγχαρητηρια για τη σελιδα σας.

Αν μπορει καποιος να με βοηθησει λιγο και να μου πει γιατι τρωω ακυρο απο τη google και μου λεει συνεχεια ανεπαρκες περιεχομενο για τη σελιδα μου θα του ειμαι ευγνωμων. Η σελιδα ειναι:

http://pattenta.blogspot.gr/

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Quote20.03.2015 09:540 people like thisLike

Γενικά το adsense με τα χρόνια αυστηροποιεί τις προϋποθέσεις για να σε δεχθεί. Υπάρχουν πολλά κριτήρια που αφορούν τεχνικές προδιαγραφές και την ποιότητα του περιεχομένου και την επισκεψιμότητα. Ποιά είναι η επισκεψιμότητά σου; Έχεις πρωτότυπο περιεχόμενο ή γενικά αντιγράφεις κείμενα από αλλού;

Δες αν θες περισσότερες πληροφορίες εδώ, για να πάρεις κάποιες ιδέες.

Αν πάντως ακόμα η επισκεψιμότητα είναι πολύ μικρή, ίσως δεν αξίζει καν να μπεις στη διαδικασία προς το παρόν να εγκριθείς, γιατί τα έσοδα θα είναι κάτι cents.

Αν βρεις λύση στο πρόβλημά σου ή στην αναζήτηση που θα κάνεις βγάλεις συμπέρασμα για το πρόβλημα που έχεις, επέστρεψε και γράψε μας τη λύση που βρήκες, ώστε να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote22.03.2015 14:090 people like thisLike

Eυχαριστω για την απαντηση!

Τωρα δεχτηκαν την αιτηση μου απλα ειχε προβλημα με τις αναρτησεις. Τις θελανε πιο οργανωμενες και ευαναγνωστες και περισοτερο λεξεις παρα φωτογραφιες.