Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Προσοδοφόρο συστημα "Πυραμίδα"
Quote14.04.2010 12:370 people like thisLike

http://www.geostring.com/en/?1099843

^

^

^

Όλα ξεκινούν από εδώ...ακολουθήστε το παραπάνω Url και δημιουργήστε ένα (εντελώς δωρεάν) account και αυτό ήταν ..Έχετε κερδίσει τα πρώτα 10 $.. Δεν θα χρειαστεί να κάνετε τίποτα αν δεν θέλετε, απλά να παίξετε με τα refferals...Προσκαλέστε φίλους σας να κάνουν το ίδιο ακολουθόντας αυτό το link ή αυτό που θα βρείτε μέσα στον λογαριασμό που θα δημιουργήσετε, και παροτρύνετέ τους να κάνουν και αυτοί προσκλήσεις σε φίλους, και πάει λέγοντας.... Αν το προωθήσετε κάπως έτσι σίγουρα οι (π.χ) 3 φίλοι σας θα κανουν πρόσκλησει σε άλους 2-3 φίλους και πάει λέγοντας, εσείς θα έχετε εξασφαλίσει ένα καλό ποσό, και οι φιλοι σας αν ακολουθήσουν την ιδια προωθηση θα βγαλουν και αυτοί αντίστοιχα χρήματα...Το πιό επικερδές συστημα "Πυραμίδα" που έχω χρησιμοποιήσει....

Οι πληρωμές γίνονται κάθε μήνα με checks στις διευθύνσεις σας, και πρέπει να έχετε 100$ καρδισμένα. Για την ιστορία, φτάνετε σχετικά ευκολα ποσά αρκούν 2-3 φίλοι να φτιάξουν δωρεαν λογαριασμό από το δικό σας url που θα το βρείτε μέσα στο λογαριασμό σας και μετά αυτοί να κάνουν προσκλήσεις με τον ιδιο τρόπο σε άλλους 2-3 φίλους τους, (Σίγουρα 60-600$) σε αυτό το στάδιο...Αν καταφέρετε να το προωθήστε και να ψαρέψετε καλούς referrals που θα κάνουν και αυτοί το ίδιο τότε τα ποσά είναι τεράστια....οπότε προλάβετε πριν λήξει ο μήνας...

Δεν ξέρω είναι όντως συστημα πυραμίδα αλλά μόνο πάνω σε αυτό βασίζεται.. εγώ το δοκιμάζω και θα δείξει...το θέμα είναι να βρούμε refferals..

Quote14.04.2010 15:240 people like thisLike

αν θέλετε την άποψη μου, μακριά από τέτοια σχήματα....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...