Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Ψάχνω κατασκευαστές ιστοσελίδων ή "υποστήριξη"
Quote27.10.2010 22:420 people like thisLike

Είδες Δημήτρη? Το άνοιξα κιόλας το θέμα. Θέλω να δημιουργήσω μια ιστοσελίδα και ψάχνω κάποιον επαγγελματία. Δεν με νοιάζει αν θα είναι εταιρία ή μόνος του απλά να μπορώ να δω κάποια δείγματα δουλειάς. Επίσης θα με ενδιέφερε και το εξής. Αν φτιάξω σελίδα στο webnode να μπορεί κάποιος να μου δώσει υποστήριξη. Δηλαδή με τις μηχανές αναζήτησης, τα στατιστικά, αν θελήσω να βάλω διαφημίσεις, αν θέλω (που μάλλον θέλω να είναι και eshop) τέτοια πράγματα. Δεν ξέρω αν πρέπει να γράψω κάτι άλλο. Δημήτρη εσύ που τα ξέρεις καλύτερα αν πρέπει να πω κάτι άλλο γράψτο εσύ. Ευχαριστώ κι ελπίζω να έχω απάντηση.

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ο λογαριασμός αυξάνει με το zeekler www.ergasianet.com
Quote18.02.2011 20:560 people like thisLike

Τι ακριβως σε ενδιαφερεις να φτοιαξεις?

Ελληνικο η Αγγλικο site?

E-shop? Affiliate marketing? Adsense? τι ειδους site?

Quote19.02.2011 02:320 people like thisLike

Μπορείς να πας εδώ :http://www.freelancer.com και να ποστάρεις αναλυτικά το project που θές να δημιουργήσεις.

Σε αυτό το site υπάρχει πολύς κόσμος, ελεύθεροι επαγγελματίες κυρίως  από ολο τον κόσμο, που θα δούν τις ανάγκες σου και θα σου πούνε πόσα χρειάζονται για να αναλάβουν την δουλειά.

Μπορείς φυσικά να δείς δουλειές τους αλλα και πώς τους έχουν αξιολογήσει άλλοι πελάτες.

Ρίξε μια ματία...αξίζει!

Free step by step guide on how to build your site: www.howtowebsiteguide.com
Quote19.02.2011 12:540 people like thisLike

Τα δύο πιο γνωστά sites όπου μπορείς να βρεις freelancers να σου κάνουν τη δουλειά είναι το freelancer και το elance. Πολύ καλά τα λέει ο Θάνος

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote09.04.2011 23:040 people like thisLike

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις τις έχω δει καιρό τώρα αξιώθηκα να πω ένα ευχαριστώ. Να είστε καλά

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ο λογαριασμός αυξάνει με το zeekler www.ergasianet.com