Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Τα φωτα σας παρακαλω
Quote12.03.2012 14:260 people like thisLike

Γεια σας ειμαι ο Ακης ειμαι 32 και ειμαι πρωην  τοξικομανης ειμαι καθαρος εδω και λιγα χρονια και τελευταια ασχολουμε με το ιντερνετ καταλαβαινετε οτι λογω της χρησης δεν ειχα και εξακολουθω να μην εχω ιδεα για ολα αυτα.Τελοςπαντων θελησα να κανω μια προσπαθεια με πολυ κοπο για να βγαλω καποια ακρη.Το μπλογκ μου ειχει σαν σκοπο να βοηθησει καποιους που ισως ειναι ακομη στην χρηση η ειναι λιγο καιρο απεξαρτημενοι. Θα το βρειτε εδω http://addictionsnomore.blogspot.com/ και θα ηθελα την ειλικρινη σας γνωμη ευχαριστω

Quote12.03.2012 15:300 people like thisLike

Ακη πολυ καλη δουλεια με κοινωνικο περιεχόμενο ...... Δυστυχως και εγω δεν ειμαι πολυ εμπειρος γυρω απο το χωρο των BLOGS και δεν μπορω να σου πω πολλα πραγματα ..... Πιο καταλληλα ατομα ειναι τα υπολοιπα παιδια εδω μεσα ....... Απο μερια μου σου ευχομαι καλη συνεχεια ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ απο εδω και στο εξης και καλο κουραγιο σε οτι και αν κανεις ....... Χρειαζονται στο internet τετοιου ειδους BLOG πιστευω ...... Προς γνωση και συμορφωση ...... !!!

Φιλικα

Παναγιωτης

Quote12.03.2012 19:400 people like thisLike

Άκη, πρώτα από όλα μπράβο για τη δύναμή σου και τον αγώνα σου...

Η ιδέα σου να φτιάξεις ένα τέτοιο blog είναι πολύ όμορφη και μπορεί να βοηθήσει παιδιά που αντιμετωπίζουν πρόβλημα με τα ναρκωτικά...

Όσον αφορά τα τεχνικά, καθαρό, απλό, ευανάγνωστο....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote17.03.2012 20:090 people like thisLike

Πολύ καλή δουλεία Άκη και πολύ χρήσιμο το blog σου θα το παρακολουθώ!

Quote20.03.2012 19:400 people like thisLike

Παιδια ευχαριστω παρα πολυ για τα ωραια σας λογια θα κανω οτι μπορω  καλυτερο και για μενα και για οποιον νομιζει οτι το χρειαζετε

Ευχαριστω και παλι