Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote08.05.2012 23:300 people like thisLike

Πολύ καλησπερα σας και καλος σας βρηκα!

Θέλω να σας ενημερώσω πως εδω και μερες εχω ρίξει πολυ διάβασμα για το online internet marketing και δεν εχω βγάλει κάποια σίγουρα συμπεράσματα.Το θεμα ειναι ομως οτι θελω να ασχοληθώ και να κανω κάποιο νεο ξεκίνημα..

Σίγουρα στην δημιουργία κάποιας σελίδας και μέσω αυτής να κάνω οσα ποιο πολλά πραγματα γίνετε ώστε να εχω κάποιο επιθυμητό αποτέλεσμα.

Αυτο που ζητάω απο εσας (οσοι το εχουν επιχειρήσει και εχουν κάποια πείρα πανω σε αυτο το θεμα) ειναι να μου δώσετε τα ΄φωτα σας και την βοήθεια σας στο πως πρέπει να ξεκινισω!!!!

Εννοείτε οσοι θελετε και οσοι μπορειτε...!

Υ.Γ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Quote11.05.2012 19:400 people like thisLike

Kαλώς ήρθες Κωνσταντίνε στην κοινότητά μας,

Αυτό που θέλω να σου επισημάνω είναι πως το internet marketing είναι μια πολύ γενική έννοια. Είναι σαν να μου λες θέλω να ανοίξω ένα μαγαζί!

Από μόνο του δεν λέει κάτι. Το μαγαζί, όπως και το internet marketing είναι ένα μέσο.

Δεν υπάρχει μια πρόταση που μπορώ να σου κάνω, γιατί κάθε άνθρωπος έχει το δικές του δυνατότητες, αρετές, ενδιαφέροντα κτλ.

Οπότε θα περίμενα να ακούσω 1-2 πράγματα που μπορεί να σκέφτεσαι για να μπορώ να σου απαντήσω και εγώ πιο συγκεκριμένα. Περιμένω, λοιπόν, να επανέλθεις για να μπορέσω να σε βοηθήσω όσο μπορώ...

Χαίρομαι πάντως, που όλο και περισσότεροι ενδιαφέρονται για σοβαρούς τρόπους αξιοποίησης του διαδικτύου...

Είχα απογοητευτεί όταν κάθε δεύτερο μήνυμα είχε να κάνει με ptc και δεν συμμαζεύεται...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...