Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Βγαλτε Λεφτα Μεσα Απο Το Ιντερνετ!!
Quote26.06.2012 19:250 people like thisLike

Καντε Την Δικη Σας Ιντερνετικη Επιχειρηση Με 110 ευρο!!Προσοχη ΟΧΙ Απο 110 ευρο Αλλα ΜΕ 110 ευρο!!Δειτε Την Παρουσιαση Για Συνεργατες Και Αποφασιστε!!http://www.youtube.com/watch?v=xpUPh5KPZko&list=FLOdCPmpBb2DZcX_Cj1rGjqQ&feature=mh_lolz

Quote26.06.2012 22:460 people like thisLike

Νέα μόδα τώρα αυτό? Εγώ έχω να προτείνω κάτι άλλο με το ίδιο ποσό.

1. Αγορά domain 25€ (2 έτη)

2. Hosting 25€ τον χρόνο (τόσα δίνω εγώ)

Σύνολο 50€.

Τα άλλα 60€ θα τα δώσω για να προωθήσω το site μου και σιγά-σιγά θα έρθουν και τα έσοδα.

Έτσι δεν μπλέκω με πυραμίδες και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Quote30.06.2012 16:241 people like thisLike

Συμφωνώ με τον wayra.

Quote12.07.2012 10:471 people like thisLike

φιλε wayara δωσε αν μπορεις περισσοτερες πληροφοριες για την ξατασκευη site με 50€.

Quote18.07.2012 23:060 people like thisLike

Τι ακριβώς πληροφορίες θέλεις?

Quote27.07.2012 19:170 people like thisLike

το zeekler δεν ειναι πυραμιδα, τα πυραμιδικα συστηματα εχουν δυο βασικα χαραχτηριστικα, πρωτον δεν εχουν προιον που να πωληται απο το καθε μελος, δευτερο τα κερδη μειωνονται δραματικα για τα κατωτερα επιπεδα και επισης σχεδον ποτε δεν προκειται για δηλωμενες επιχειρησεις με εδρα και φορολογικα στοιχεια, μιλω παντα φυσικα για το ιντερνετ το οποιο γνωριζω καλα απο το 1994 οποτε και συνδεθηκα πρωτη φορα.

Επισης τα πυραμιδικα συστηματα υποσχονται μεγαλες αποδοσεις σε μικρο χρονικο διαστημα κατι που στα μη πυραμιδικα δεν συμβαινει.Μην μπερδευετε το πυραμιδικο συστημα με το πολυεπιπεδο μαρκετιγκ που ειναι εντελως διαφορετικα πραγματα.

Κατι ακομη, επειδη σημερα βρηακα αυτο το φορουμ κατι που εψαχνα καιρο, θελω να ευχαριστησω τον admin και πιστευω οτι θα εχω καλες γνωριμιες εδω και θα προσφερω σε οποιον θελει ειλικρινεις ευκαιριες για εργασια απο το σπιτι.

Τασος

Quote01.08.2012 17:220 people like thisLike

παιδια καλησπερα.8 του αυγουστου επειδη και εγω που το δουλευω το zeekrewards εχω ζητηση να παρω 48 δολαρια να το τσεκαρω να δω αν οντως σε πληρωνει.οποτε θα σας ενημερωσω

Quote18.08.2012 09:351 people like thisLike

To Getpaid.gr δικαιώνεται για το ZEEKLER. Το έχουμε πει εκατό φορές για τις πυραμίδες. Το Zeekrewards έκλεισε από τη SEC.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote24.08.2012 21:160 people like thisLike

καλό υπόλοιπο καλοκαίρι!! τελικά είναι νομοτέλεια οι πυραμίδες αργά η γρήγορα να καταρρέουν αφήνοντας πολλούς χαμένους και λίγους κερδισμένους.

Quote29.08.2012 13:370 people like thisLike

Έτσι πάει. Οι πυραμίδες είναι απλώς μια αρπαχτή για λίγους.Επενδύεις τα χρήματά σου στα τυφλά και...προσεύχεσαι!

Quote08.09.2012 19:130 people like thisLike

Το ΖΕΕΚ φαινοταν οτι ηταν πυραμιδα διοτι οι αμοιβες ηταν "υποπτες". Αγοραζες και πουλουσες bids! Δηλαδη ανακυκλωση του χρηματος απο νεα προς παλια μελη...... Σχημα Ποντζι! Με ειχαν πλευρισει αλλα το μυριστηκα οτι ηταν απατη και δε μπηκα!

Βεβαια υπαρχουν MLM που ανοιξαν πριν απο 30-40-50 χρονια και φυσικα δεν εκλεισαν διοτι δεν αποτελουν πυραμιδες......

ΑΛΛΑ δυστυχως εκει για να βγαλεις χρηματα πρεπει να πουλας ακριβα και πολλες φορες αχρηστα προιοντα.  Αρα ουτε εκεινα αποτελουν καλη επιλογη...