Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ
Quote11.07.2012 22:210 people like thisLike

Οι 20 TOP internet marketers του κοσμου αναλυουν και εξηγουν πως να ξεκινήσεις μία online επιχείρηση,το μονο που εχεις να κανεις ειναι να επισκεφθει το πιο κατω site. Δεν προκειται για καποιο ειδος απατης αλλα ειναι διατηπονες οι αποψεις αυτο τον ανθρωπων που εφτασαν στην κορηφη.Αν τις χρησημοποιησης σωστα θα βγαλεις αρκετα λεγτα που θα σε κανουν ανεξαρτητο και πιο ελευθερο ανθρωπο.

Εγω εβγαλα το πρωτο μηνα μετα της συμβουλες 800 ευρω και συνεχιζω.

http://www.popupdomination.com

Quote12.07.2012 02:090 people like thisLike

Οι 20 TOP internet marketers του κοσμου αναλυουν και εξηγουν πως να ξεκινήσεις μία online επιχείρηση,το μονο που εχεις να κανεις ειναι να επισκεφθει το πιο κατω site. Δεν προκειται για καποιο ειδος απατης αλλα ειναι διατηπονες οι αποψεις αυτο τον ανθρωπων που εφτασαν στην κορηφη.Αν τις χρησημοποιησης σωστα θα βγαλεις αρκετα λεγτα που θα σε κανουν ανεξαρτητο και πιο ελευθερο ανθρωπο.

Εγω εβγαλα το πρωτο μηνα μετα της συμβουλες 800 ευρω και συνεχιζω.

http://www.popupdomination.com

Η σελίδα που μας δίνεις δεν εφάπτεται ούτε κατ' ελάχιστο με αυτά που αναφέρεις.

Το μόνο που πουλάει είναι template εκνευριστικών popup για χτίσιμο mailing list.

Που είναι οι συμβουλές των top 20 internet marketers?

btw, τα κείμενα των σελίδων που σου βγάζουν 800 το μήνα, εσύ τα γράφεις?

Quote12.07.2012 09:110 people like thisLike

Αγαπητε φιλε αυτα τα εικοσι μελη της εταιριας αλλαξαν την καμπανια σημερα το πρωι καθως εληξε χθες η καμπανια που ανεφερα και ζητω συγνωμη γι' αυτο.

Εχω ομως να σου προτινω ενα αλλο προγραμμα που εαν το χρησιμοποιησης σωστα και δουλεψεις μπορεις να βγαζεις λεφτα προκητε για το

προγραμμα εκπαιδευσεις του Chris Farrell .Το συγκεκριμένο website ψηφίστηκε σαν η νο1 υπηρεσία στο internet

Βλέπεις, το πρόβλημα είναι πως είναι δύσκολο να βρεις ποιοτικές πληροφορίες για το θέμα και οι περισσότεροι δεν το διδάσκουν σωστά.

Αυτό όμως το website σου εξηγεί τι ακριβώς πρέπει να κάνεις και πώς να το κάνει σωστά.