Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote10.11.2012 22:420 people like thisLike

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ BLOG ME ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΤΕ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ BANNERS ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ BLOG ΜΟΥ.ΤΑ BANNERS EINAI ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ADSENSE ΚΑΙ ΓΙΑ AFFILIATE?

ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΩΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΟ!!!!

TO BLOG MOY EINAI nicolasbet.blogspot.gr αν θελεις ριξε μια ματια να μου πεισ την γνωμη σου

Quote11.11.2012 12:400 people like thisLike

Γεια σου φίλε μας, καλώς ήρθες!

Το θέμα σου θα μεταφερθεί στον τομέα των Blogs. Αφού κυρίως δεν έχει να κάνει με affiliate marketing. Επίσης θα σε παρακαλούσα να γράφουμε μόνο με μικρά. Λίγοι μπαίνουν στη διαδικασία να διαβάσουν κείμενα με κεφαλαία που είναι τόσο κουραστικά!Frown

Πάμε τώρα στο θέμα μας:

Αν η σελίδα σου έχει ακόμα μικρή κίνηση δεν έχει ουσιαστικό αποτέλεσμα να βάλεις το ένα είτε το άλλο από οικονομικής άποψης(Affiliate Banners η Adsense). Όταν θα μπορείς να βγάλεις 5-10 ευρώ το μήνα θα αξίζει (τουλάχιστον πάνω από 50 ημερίσιες σελιδοπροβολές).... Παρόλα αυτά κάνε το δοκιμαστικά! Δοκίμασε και τα δύο για να δεις τι δουλεύει καλυτερα... Θα περάσει λίγο καιρός για να έχεις σαφή άποψη...

Για το ζήτημα της εφορίας έχουν ανοίξει δύο θέματα εδώ στο Forum:

http://www.getpaid.gr/forum/?action=goto&search=1#topic/--2012-01-23.htm

http://www.getpaid.gr/forum/?action=goto&topic_id=-internet-

Θα σου απαντήσω και για τη γνώμη μου για το Blog σου, απλά κάνε τον κόπο να ανοίξεις νέο θέμα στο "Δικές σας σελίδες και προσπάθειες"

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote11.11.2012 18:420 people like thisLike

συγνωμη για τα καφαλαια γραματα!!!μια ερωτηση ακομα μπορω να βαλω και τα δυο?εννοω δηλ. και adsense kai afiliate?σε ευχαριστω για την βοηθεια

Quote11.11.2012 18:560 people like thisLike

Ναι φυσικά. Το adsense δεν σου επιτρέπει να βάλεις άλλα Ad serving δίκτυα, αλλά είναι συμβατό με affiliate links και Affiliate Banners, οπότε δεν έχεις πρόβλημα....

Κοίτα μη το παρακάνεις και γεμίσει η σελίδα σου παντού διαφημίσεις. Ένα μέτρο χρειάζεται. Όσον αφορά τα affiliate links, κοίτα να είναι σχετικά, διαφορετικά δεν θα έχεις καλό αποτέλεσμα. Μην απογοητευτείς αν δεν δεις σημαντικά έσοδα... Σκέψου πως θα μπορούσες να ανεβάσεις την επισκεψιμότητα...

Και φυσικά, μπορούμε να συζητάμε, να ρωτάμε και να απαντάμε απεριόριστα.... Και, όπως, μας βοηθούν να βοηθάμε και εμείς με τη σειρά μας. Οπότε ρώτα όσο θες. Αύριο, μεθαύριο θα απαντάς εσύ σε κάποιους......Laughing

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote12.11.2012 13:370 people like thisLike

Σας ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σας.

Quote13.11.2012 14:420 people like thisLike

Καλύτερα να αρχίσεις affiliating με εταιρείες στοιχήματος