Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

αρχικη σελιδα- περισσοτερες αναρτησεις
Quote23.11.2012 19:270 people like thisLike

καλησπερα εχω ενα ακομα μικρο προβληματακι ,

το μπλογκ μου ειναι αυτο (  http://fantasmenoi.blogspot.gr/ ) και στις σελιδες που εχω οταν κανω μια αναρτηση μετα απο 2 μερες οι παλαιοτερες αναρτησεις αποκρυπτονται και πρεπει να πατησω πανω στο κουμπι για να μου τις εμφανισει....

Οκ δεν λεω λογικο ειναι να μην φαινονται ολες... αλλα θέλω να φαινονται τουλαχιστον οι 10 τελευταιες αναρτησεις, ειδικα στην αρχικη σελιδα

(στον πανοπτη λεει για το ποσες αναρτησεις θελω να εχω ή για το ποσες μερες να φαινονται , αλλα και που το αλλαζω δεν βλεπω φως)

Quote27.11.2012 14:450 people like thisLike

δες αν θες αυτό:

http://www.mayura4ever.com/2011/07/how-to-change-number-of-posts-shown-on.html

Αλλά εντάξει, 7 αναρτήσεις βλέπω ότι έχεις στην αρχική.... Δεν έχει και μεγάλη διαφορά από το 10.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote28.11.2012 22:190 people like thisLike

Καλησπέρα.Καταρχάς θα ήθελα να πω οτι παρακολουθώ την κοινότητα εδώ και μερικές μέρες και θέλω να πώ οτι πιστέυω πώς έχω σχηματίσει την καλύτερη εικόνα μέχρι στιγμής.Σαν αναγνώστης και προσεχώς blogger θα ήθελα να ρωτήσω κάτι και αν ξέρετε μου απαντατε.Στο αρχικό ποστ του φιλου απο πάνω μπήκα στο blog του και είδα οτι έχει χωρισει σε κατηγοριες το blog του.προσπαθησα να το κανω και εγώ αλλα το μονο που βρηκα στο blogger ειναι τα στατικ page τα οποια δεν με βοηθουν .αναγκαστηκα να μετατρεψω τις ετικετες σε μενου...λογο ασχετοσύνης προφανως.οποιος ξέρει ας με βοηθήσει

Quote01.12.2012 21:300 people like thisLike

Καλώς ήρθες! Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια...

Αν θες δες λίγο αυτό το θέμα που έχει ανοίξει παλαιότερα ο lympe

"Μενού με υπό-καρτέλες στο blogger"

Ίσως σε διαφωτίσει κάπως. Διαφορετικά ξανα ρωτάς εκεί για ότι απορία έχεις...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote05.12.2012 19:580 people like thisLike

Ευχαριστώ,το έψαξα το θέμα και κατάλαβα πως δουλεύει το συγκεκριμένο.Γνωρίζω την λογική του html αλλά δεν είχα καταλάβει οτι πρεπει να το δουλεψω απο εκεί,νόμιζα οτι ήταν σαν έτοιμο widget του blogger.

Quote12.12.2012 02:000 people like thisLike

αδερφε να ξερεις οτι μπορεις να με ρωτησεις για οτιδηποτε στο μπλογκ μου και να σου πω που το βρικα lympe92@gmail.com , ακομα και ερωτησεις αν κολλησεις καπου

Quote12.12.2012 19:490 people like thisLike

Επίσης ωραίο είναι οι ερωτήσεις να γίνονται εδώ, ώστε να υπάρχει η δυνατότητα να απαντήσουν και άλλοι αλλά και για να μένουν οι απαντήσεις για όλους.