Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Όλες οι ενεργές έρευνες αγοράς μαζεμένες
Quote02.03.2014 11:340 people like thisLike

Καλημέρα...σαν πολύ δεν έχεις αφήσει Δημήτρη το getpaid μας κι εσύ κι εμείς μαζί???

Λοιπόν...μαζί με τα ρεφ λινκς μου μάζεψα τις ενεργές εταιρείες που πληρώνουν για έρευνες αγοράς.

Ρίξτε ένα βλέφαρο

http://greecepaidsurveys.blogspot.gr/

Quote02.03.2014 17:340 people like thisLike

Γεια σου Φωτη, χαίρομαι πολύ που σε βλέπω πάλι online. Πολύ χρήσιμο το link με τη λίστα για όσους ενδιαφέρονται.

Τώρα σχετικά με το Getpaid. Ο χρόνος που έχω στη διάθεσή μου ειναι ελάχιστος. Προσπαθώ από καιρό σε καιρό να γράφω κάποια άρθρα και στο forum παράλληλα να εξυπηρετώ όσο γίνεται τις απορίες.

Τα γραμμένα μέλη πλέον είναι αρκετά και το Getpaid πρέπει να εξελιχθεί και αναβαθμιστεί από ομάδα ανθρώπων. Οι καιροί είναι πιο κατάλληλο, το internet πιο ώριμο, αλλά η προσπάθεια μπορεί να σηκωθεί μόνο μέσα από μια ομάδα.

Φώτη, εσύ ιστορικά έχεις υπάρξει ως ένα από τα πιο δραστήρια μέλη και το Getpaid σήμερα δεν θα διέθετε όλες αυτές τις πληροφορίες αν δεν υπήρχαν άτομα σαν και εσένα να το εμπλουτίζουν....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote03.03.2014 16:510 people like thisLike

Μα κι εγώ το λέω μέσα από την καρδιά μου ότι πολύ το αφήσαΜΕ.

Είσαι από τους ελάχιστους ανοιχτόμυαλους που πάντα συζητούσε κτλ και δε νοιαζόταν για τα δικά του λινκς.

Άφηνες να ποστάρουν και άλλοι τα δικά τους κτλ.

Χαίρομαι που είσαι καλά και παρακολουθώ συνέχεια και το άλλο σου "καμάρι".

Σε ότι μπορώ να φανώ χρήσιμος θα χαρώ.

Φιλικά,

Φώτης

Quote03.03.2014 16:510 people like thisLike

Μα κι εγώ το λέω μέσα από την καρδιά μου ότι πολύ το αφήσαΜΕ.

Είσαι από τους ελάχιστους ανοιχτόμυαλους που πάντα συζητούσε κτλ και δε νοιαζόταν για τα δικά του λινκς.

Άφηνες να ποστάρουν και άλλοι τα δικά τους κτλ.

Χαίρομαι που είσαι καλά και παρακολουθώ συνέχεια και το άλλο σου "καμάρι".

Σε ότι μπορώ να φανώ χρήσιμος θα χαρώ.

Φιλικά,

Φώτης

Quote04.03.2014 09:270 people like thisLike

Φώτη να μιλήσουμε μέσω p.m και να τα πούμε και τηλεφωνικά αν είναι...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...