Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Ήδη έκανα την πρώτη μου ανάληψη 360$
Quote27.04.2012 22:410 people like thisLike

To Getpaid.gr προειδοποιεί πως τα PTC μπορεί να αποβούν επικίνδυνα για τους χρήστες. Στην κοινότητά μας δεν προωθούμε το "εύκολο" χρήμα και πλουτισμό! Από εκεί και πέρα οι χρήστες μπορούν να γράφουν την άποψή τους με δική τους ευθύνη!

Καλησπέρα σε όλους!Χτες έκανα την πρώτη μου ανάληψη στα 36$ :))))))))) απο ένα εγχείρημα που ξεκίνησα στο ιντερνετ πριν 4 μήνες! Ενάντια σε γνωστούς που σνομπαραν την προσπαθεια μου και με τη συνεχή αμφισβίτηση οτι στο ιντερνετ δνε βγάζεις λεφτά είμαι εδώ να το μοιραστώ στο site και να σας δώσω κ εσάς το πάτημα να το κάνετε!!Γι αυτό το λόγο έκανα ένα βίντεο για το site.To site είναι το neobux!

http://www.youtube.com/watch?v=WxgsNolfI9Y   H λογική είναι όλη στο βίντεο! Στηρίζεται εν μέρη στη πυραμίδα καθώς κανείς κλικ σε διαφημίσεις και πιστώνεσαι τα κλικ!!Αν κάποιος ενδιαφερθεί να γραφτεί αν θέλει στο όνομα του referrer οταν συμπληρώνει τη φόρμα να βάλει το δικό μου δηλαδή το: bbillpao

Έτσι θα πιστώνεται ο καθένας τα κλικ του αλλα και εγώ παράλληλα!Ετσι εφόσον το κάνετε αυτό θα μπορείται κ εσεις μετα να έχετε άλλους να κάνουν κλικ για εσάς!!! Δείτε το βιντέο και για όποιες ερωτήσεις σας περιμένω :D

http://www.youtube.com/watch?v=WxgsNolfI9Y

Και αν τυχόν γραφτείτε μη ξεχάσετε στη φόρμα referrer :(------------)για ptc και άλλα επικίνδυνα σχήματα απαγορεύεται η ανάρτηση affiliate links

To Getpaid.gr προειδοποιεί πως τα PTC μπορεί να αποβούν επικίνδυνα για τους χρήστες. Στην κοινότητά μας δεν προωθούμε το "εύκολο" χρήμα και πλουτισμό! Από εκεί και πέρα οι χρήστες μπορούν να γράφουν την άποψή τους με δική τους ευθύνη!

Quote27.04.2012 22:420 people like thisLike

360$ λαθάκι έκανα!

Quote28.04.2012 13:120 people like thisLike

Καλημέρα,

η άποψή μου φίλε μας είναι γνωστή για τα ptc. Θα ήθελα να παρακαλέσω να γράφουμε τίτλους με τρόπο ώστε να ενημερώνουμε τον κόσμο περί τίνος πρόκειται. Ας πούμε το Neobux γενικότερα είναι πασίγνωστο, ένας τίτλος εντυπωσιασμού δεν βοηθάει την ποιότητα στο forum.

Ας μπούμε στην ουσία του θέματος:

Πόσα λεφτά αφιέρωσες φίλε μου για να κάνεις τελικά την ανάληψη;;; Γιατί το λογικό είναι να δίνεις περισσότερα από ότι παίρνεις στα ptc....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote30.04.2012 02:390 people like thisLike

Καλημέρα,

η άποψή μου φίλε μας είναι γνωστή για τα ptc. Θα ήθελα να παρακαλέσω να γράφουμε τίτλους με τρόπο ώστε να ενημερώνουμε τον κόσμο περί τίνος πρόκειται. Ας πούμε το Neobux γενικότερα είναι πασίγνωστο, ένας τίτλος εντυπωσιασμού δεν βοηθάει την ποιότητα στο forum.

Ας μπούμε στην ουσία του θέματος:

Πόσα λεφτά αφιέρωσες φίλε μου για να κάνεις τελικά την ανάληψη;;; Γιατί το λογικό είναι να δίνεις περισσότερα από ότι παίρνεις στα ptc....

Εδώ θα έρθω να σου απαντήσω οτι δεν έχω βάλει ούτε ένα cent!  Και είμαι πολυ περήφανος γιατί στην ουσία απο 0 έφτασα εκει που εφτασα!και θα συνηστούσα εννοείται οτι όποιος το ξεκινήσει να μη βάλει τίποτα!! Γιατί έτσι δεν θα χει να χάσει τίποτα!!Ίσως στο neobux να υπάρχει μυστικό επιτυχίας και φυσικά θέλει και λίγη τύχη!Απο κει και πέρα αν κάποιος ενδιαφέρεται για περισσότερες λεπτομέριες είμαι εδώ να του τις δώσω :)

Quote30.04.2012 09:330 people like thisLike

Φυσικά οι λεπτομέρειες είναι που έχουν σημασία. Μαγικές συνταγές για όλους, δεν υπάρχουν....

Όταν γράφεις σε ένα forum, εννοείται πως γράφεις για να δώσεις την πληροφορία και όχι για να αφήσεις τα στοιχεία σου, ώστε να επικοινωνήσουν μαζί σου η να επισκεφτούν τις σελίδες σου. Διαφορετικά, αυτό που κάνεις λέγεται spamming.

Στο forum περιμένω να γράφεται ουσία για να μπορεί να γίνεται και διάλογος. Αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να ανοίγουν τέτοια θέματα...

Το Getpaid.gr δεν είναι διαφημιστικός χώρος. Από εκεί και πέρα, τα μέλη που βοηθούν στο περιεχόμενο και δίνουν στην κοινότητα, μαγκιά τους και τα affiliate links και η προώθηση της δραστηριότητάς τους. Άλλο όμως αυτό και άλλο το spamming.

Οπότε φίλε μας, περιμένουμε να ακούσουμε την ουσία....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...