Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote07.08.2010 10:510 people like thisLike

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟ ΣΤΟ BLIP.TV KAI ΠΑΕΙ ΕΙΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΕΡΔΗ???

Quote07.08.2010 11:390 people like thisLike

αυτό θα εξαρτηθεί από το πως θα το χειριστείς εσύ. Αν έχεις χιλιάδες views γιατί όχι. Αν δεν ανεβάζεις δικά σου video και έχουν πνευματικά δικαιώματα, απλά κλέβεις αυτούς που τα φτιάξανε. Σε αυτή την περίπτωση μόνο το λογαριασμό σου κινδυνεύεις να χάσεις αν ανεβάσεις επισκεψιμότητα και όχι να κερδίσεις λεφτα....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote07.08.2010 14:140 people like thisLike

ΣΗΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΕΣΙΟΔΟΞΟΣ???

Quote07.08.2010 14:200 people like thisLike

ΔΛΔ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΩ???

Quote07.08.2010 15:180 people like thisLike

μα φίλε σε έχουμε ρωτήσει πάλι, αν είναι δικά σου τα video και δεν απαντας. Επίσης μας αναφέρεις πως κάνεις λογαριασμούς με ψευτικα στοιχεία. Πως είναι δυνατον να πάρεις ποτέ τα λεφτά μέσω paypal ¨η αλλού με ψεύτικα στοιχεία;;; Ρωτας και έχουμε όλη τη καλή διάθεση να σε βοηθήσουμε, αλλά από ότι φαίνεται μόνο ρωτας. όταν σε ρωτάμε κάτι για να καταλάβουμε περι τίνος πρόκειται απλά μας αγνοείς και συνεχίζεις να ρωτας τα δικα σου.

αυτο δεν είναι συζήτηση και σε οποιοδήποτε θέμα και αν ανοίξεις κάνεις το ίδιο. Ρωτας, ξανα ρωτας το ίδιο και απο ότι φαίνεται δεν επικοινωνείς......

Ρωτα οσο θες Αλλά;

1 διάβασε προσεκτικά όσα σου γραφουν

2 απάντα σε αυτα που σε ρωτουν

3 μη ξανα ρωτας, ξανα και ξανα το ίδιο

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote08.08.2010 21:230 people like thisLike

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

ΑΠΛΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ YOUTUBE ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ H/Y ΣΤΟ SITE

Quote08.08.2010 21:260 people like thisLike

ΑΝ ΤΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΑΝΑΙΒΑΣΩ ΘΑ ΕΧΩ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Quote09.08.2010 11:470 people like thisLike

μα καλά τα πνευατικά δικαιώματα είναι άυλα.... Εσύ πως θα τα επεξεργαστείς και α αφαιρέσεις;;;Yell