Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

ΑΥΞΗΣΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΤΑ ΔΙΚΤΥΑ MLM
Quote04.02.2012 22:340 people like thisLike

ΕΙΜΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ XRONIA STHN FOREVER LIVING PRODUCTS, ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΚΤΥΟ. ΒΡΗΚΑ AYTO TO BLOG ΟΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ . ΕΦΑΡΜΟΖΟΝΤΑΣ ΤΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΜΟΥ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΟΡΙΣΤΕ Η ΣΕΛΙΔΑ.

http://e-dynamicconsulting.blogspot.com/p/buy-now.html

Quote05.02.2012 09:330 people like thisLike

Γεια σου φίλε, καλώς ήρθες.

Στο 99,9% των περιπτώσεων που κάποιος βγαίνει σε ένα forum και λέει ότι βρήκα ένα καταπληκτικό οδήγό που κοστίζει τόσο, είναι αυτός που τον πουλάει. Γιατί πληροφορίες υπάρχουν άπειρες στο διαδίκτυο και είναι δωρεάν και αυτό το ξέρουμε οι περισσότεροι.

Το forum του getpaid είναι ελεύθερο στο να παρουσιάζετε σελίδες και προσπάθειες καθώς και να συζητάμε για αυτές. Όμως και εγώ και τα μέλη του Getpaid, προτιμάμε την ευθύτητα. "έφτιαξα μια σελίδα, πουλάω έναν οδηγό, που λέει αυτό και αυτό"

Σε οποιοδήποτε άλλο forum ένα τέτοιο post θα θεωρούταν spam-διαφήμιση και θα είχε σβηστεί και αν το έχεις κάνει και σε άλλα φόρουμ θα το έχεις προσέξει και από μόνος σου.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote05.02.2012 12:040 people like thisLike

Δημήτρη είσαι λάθος...όχι 99,9% αλλά 100%

Quote05.02.2012 15:350 people like thisLike

LaughingLaughing....

Quote05.02.2012 18:240 people like thisLike

@φώτη

Εγώ τουλάχιστον άφησα και 1/1000 πιθανότητα να πέφτω έξωEmbarassed

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote21.07.2012 21:060 people like thisLike

Παλια χρειαζοταν να πουλησει κανεις προιοντα ή υπηρεσιες. Τωρα πλεον ο κοσμος του mlm εχει αλλαξει. Αρκει να προωθησει κανεις μια ιδεα ωστε να κερδισει χρηματα....