Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

MarketGlory , το παιχνίδι που σας πληρώνει
Quote08.12.2012 22:420 people like thisLike

Παίζοντας online games μπορούμε να κερδίσουμε χρήματα ;
Και όμως ναι !!!!
Αυτό είναι MARKETGLORY , ένα παιχνίδι φυλλομετρητή που διαφέρει από τους άλλους για ορισμένα από τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά του.
Ένα παιχνίδι browser, για τους αμύητους, είναι ένα online παιχνίδι του οποίου η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και δεν απαιτεί τίποτα περίπλοκο καθώς παίζετε μέσα σε έναν ιστοχώρο.
Ο στόχος είναι να αυξηθεί
ο εικονικός χαρακτήρας σας και η χώρα σας οικονομικά με την βοήθεια της αύξησης των πόρων με διάφορους τρόπους, προκειμένου να κερδίσεται πραγματικά χρήματα σε ευρώ .... τότε μπορείτε να τα μεταφέρετε στο λογαριασμό σας PayPal, πιστωτική κάρτα ή εκ νέου χρήση τους στο παιχνίδι.

Φυσικά, τα κέρδη δεν θα είναι αρχικά υψηλ
ά και θα σας πάρει κάποιο χρόνο για να μπορέσετε να κερδίσετε κάποιο μικρό ποσό, στη συνέχεια, ανάλογα με την επένδυση και την επιδεξιότητα του παίκτη, μπορούν να αυξηθούν τα αριθμητικά στοιχεία παραγωγής που κυμαίνονται από 10 € έως 100 € ανά εβδομάδα , απλά θα πρέπει να αφιερώσετε ελάχιστο ελεύθερο χρόνο για αυτό το παιχνίδι. Αυτό σταδιακά θα σας αποφέρει μηνιαία έσοδα της τάξης των 400-500 €, χωρίς καμία προσπάθεια, μόνο με τη χρήση των δεξιοτήτων σας και τη στρατηγική διαχείρισης και όποιος είναι έξυπνος, θα κερδίσει όλο και περισσότερα.

Οι χρήστες των άλλων εθνών του κόσμου που παίζουν πλέον, έχουν εικονικ
ούς χαρακτήρες που έχουν εξελιχθεί και μπορούν να φτάσουν σε πραγματικά έσοδα 20 – 30 € καθημερινά ή περίπου 800 - 1000 € ανά μήνα.

Παρακάτω προσθέτω ένα οδηγό για το πώς να ξεκινήσετε
:

1
. Πηγαίνετε στο marketglory.com
2
. Κάντε κλικ στο SIGN UP NOW και συμπληρώστε όλα τα πεδία
3. Διαβάστε τις οδηγίες για το πώς θα ξεκινήσετε να παίζεται το παιχνίδι
Quote09.12.2012 09:390 people like thisLike

Φίλε μου καλημέρα...

Έχεις πληρωθεί ποτέ γιατί εδώ για scam το παρουσιάζει

http://www.scamadviser.com/check-website/marketglory.com

Quote11.12.2012 20:520 people like thisLike

Καλησπέρα και πάλι ,

Από όσο γνωρίζω από συνομιλίες παικτών σε ξένα φορουμ ως στιγμής, δεν υπάρχουν προβλήματα πληρωμής, καθώς ήδη κάποια άτομα εισπράτουν ένα σεβαστό ποσό κάθε  μήνα, αναλόγως των εισοδημάτων τους , όπως οι ίδιοι δηλώνουν. Μπορεί όποιος θέλει να επισκεφτεί με την αναζήτηση της Google αντίστοιχα , ρουμάνικά ή σλοβένικα φόρουμ , καθώς από ότι είδα οι πιο παλιοί παίκτες αυτού του παιχνιδιού (και οι περισσότεροι) , ανήκουν σε αυτές τις χώρες . Για μας στην Ελλάδα , νομίζω είναι σχετικά καινούργια εμπειρία.

Quote11.12.2012 21:120 people like thisLike

To scamadviser.com , ελέγχει κυρίως τα site Online αγορών πριν γίνει  χρήση πιστωτικών καρτών για να είναι οι χρήστες ασφαλής. Το marketglory.com το παρουσιάζει σαν high risk , όμως δεν έχω δει περιστατικά απάτης μέχρι στιγμής , και κυρίως το παιχνίδι αυτό είναι δωρεάν , χωρίς χρήση πιστωτικής κάρτας , φυσικά υπάρχει η επιλογή της επένδυσης κάποιου ποσού , αλλά μπορείς να παίξεις χωρίς επένδυση δημιουργώντας από μόνο σου ένα χαρακτήρα με εικονικά χρήματα σε τοπικό νόμισμα / σε χρυσό / σε € , τα οποία μπορείς να εξαργυρώσεις με πραγματικά χρήματα όπως αναφέρεται στους όρους του παιχνιδιού .

Δεν παύει κατά την γνώμη μου όμως να είναι ένα παιχνίδι browser το οποίο μπορεί να δοκιμάση ο οποιοσδήποτε εννοείται χωρίς επένδυση χρημάτων , (σε όλα τα παιχνίδια browser υπάρχει η δυνατότητα επένδυσης για να δημιουργήσεις ένα χαρακτήρα ή μια πόλη ή ότιδήποτε άλλο σε συντομότερο χρονικό διάστημα από τους παίκτες που δεν επενδύουν) , οπότε εγώ προσωπικά το βλέπω σαν παιχνίδι και αν μέσω αυτού καταφέρω να κερδίζω και ένα μηνιάιο εισόδημα , οποιοδήποτε και αν είναι αυτό , τότε ακόμα καλύτερα.

Όποιος κάνει εγγραφή μπαίνει αυτομάτως στην Ελληνική ομάδα , (βαση IP)  η οποία έχει αν δεν κάνω λάθος γύρω στα 200 μέλη.

Quote12.12.2012 00:020 people like thisLike

γεια σας!!! αν και δεν προσδοκώ τίποτα ιδιαίτερο.εγώ γράφτηκα.Περισσότερο απο περιέργεια.