Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Λεφτά από Mini Jobs και Tasks
Quote29.06.2013 21:190 people like thisLike

Πολλοί από εμάς στο παρελθόν είτε ασχοληθήκαμε με τα ptc και τα απορρίψαμε, είτε κάποιοι ακόμα τα πιστεύουν.

Όπως και να έχει σε πολλά ptc θα ξέρετε ότι υπάρχουν μικρές εργασίες, οι λεγόμενες Mini Jobs ή και Tasks, οι οποίες γίνονται συνήθως εύκολα και αποφέρουν κάποια μικροποσά.

Συνήθως είναι εύκολες στην πραγματοποίηση και δεν χρειάζονται ιδιαίτερες γνώσεις ή ιδιαίτερα Αγγλικά.

Μια εταιρεία που παρέχει τέτοιου είδους εργασία είναι η Clowd Crowd στην οποία μπορείτε να εγγραφείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ!

Πλεονεκτήματα ότι έχει forum,πληρώνει αποδεδειγμένα και καθημερινά,έχει μικρό cashout,δέχεται όλες τις χώρες και προσφέρει πρόγραμμα affiliate

Θα χαρώ να γραφτείτε μέσα από το δικό μου Link καθώς και να το προωθήσετε όσοι έχετε δικά σας blog κτλ καθώς δίνει προμήθειες μέχρι και σε τρίτου επιπέδου referrals

Quote02.07.2013 12:300 people like thisLike

Είναι κάπως πολύπλοκο αρχικά αλλά για τους νέους,τους φοιτητές και τους άνεργους με καλή γνώση Αγγλικών πιστεύω θα βγει ένα καλό χαρτζιλίκι.

Το εκπληκτικό είναι πως για 8 μικροδουλειές που μου πήραν 2 λεπτά σύνολο μου απέστειλαν μόνοι τους στο Paypal μου την αμοιβή των 0,24$ χωρίς καν να ζητήσω cashout!

(Δείτε στην εικόνα)

crowdcloud1.jpg • 43.7K • 3 downloads