Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote01.12.2011 23:430 people like thisLike

Νέο ad serving network για Ελλάδα και Κύπρο

Δίνει10 Ευρώ Bonus στους affiliates
...αν θέλετε γράφεστε από εμένα....έχει cpc

Επίσης τα γνωστά....
Linkwise

Clickbanner κάποιες φορές έχει cpc

Smowtion κάποιες φορές έχει cpc

Ad24 έχει cpc
Quote02.12.2011 01:390 people like thisLike

άλλο το ad serving δίκτυο και άλλο το affiliate network. Από το όνομα φαντάζομαι πως είναι το δεύτερο και όχι το πρώτο....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote03.12.2011 20:270 people like thisLike

οχι..απλα τα έχουν μπερδέψει....

έχει και ad serving και affiliate...

Quote13.12.2011 19:260 people like thisLike

το έχεις δοκιμάσει;;; Εντυπώσεις;;;;

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote13.12.2011 23:380 people like thisLike

ως τώρα έχω να πω ότι...

σου πιστώνει τα cpc

σου δίνει τα 10 ευρώ μπονους...

εχει και affiliate...

προς το παρόν μονο 10 εταιρείες...

αλλά ειδικά αν έχεις επισκέψεις απο κύπρο είναι καλό...

φαίνεται ότι τώρα ξεκινάει είναι πιο πίσω από τα δικά μας affiliates και στα επίπεδα του ad24 ίσως...

πιστεύω πως στα 50 θα πληρώσει δεν το κόβω για scam...

και έστω και με καθυστέρηση ( όχι ιδιαίτερα μεγαλύτερη από τα ελληνικά ) απάντησαν σε όποιες απορίες...

γενικά ξαναλέω πως ειδικά αν έχει κάποιος επισκέψεις από κυπρο δεν είναι κακό...

Quote15.12.2011 01:240 people like thisLike

προσπάθησα να γραφτώ και δεν μπορώ να κάνω login..μου έβγαλε και το email μου για username..τι να πω.Θα το ψάξω καλύτερα..Μακάρι να γίνει ένα αξιόπιστο και κερδοφόρο affiliate δίκτυο.Δεν μου κάνει για scam.O χρόνος θα δείξει!

Quote15.12.2011 09:140 people like thisLike

το ίδιο είχα πάθει κι εγώ...στείλτους email και θα το φτιάξουν ... ( μην ξεχάσεις και τον referral :P ) ...

όπως τα λες...δε μου φαίνεται ούτε εμένα scam...απλά τώρα ξεκινάνε και λύνουν ότι προβληματάκι προκύπτει...ότι χρειαστείς ρώτα

Quote15.12.2011 11:550 people like thisLike

Θα πρέπει να κινηθούν ταχύτατα γιατί τα άλλα affiliate networks έχουν προχωρήσει και έχουν 10δες προγράμματα. Τι προγράμματα υπάρχουν μέχρι στιγμής Φώτη;;;

Quote15.12.2011 13:590 people like thisLike

Γράφτηκα και γω πριν αρκετό καιρό και θα συμφωνήσω με τον Φώτη ότι δεν πρόκειται για scam.

Αν έχετε πρόβλημα με το login προσέξτε να επιλέγετε Affiliate και όχι Merchant και ακόμη μετά το password πατήστε login όχι enter.

Έγραψα πριν λίγο καιρό και ένα μικρό άρθρο για την εταιρία αυτή. Δεν ξέρω τη παίζει με τους referalls καθώς αν κατάλαβα καλά μόνο το ποσό των κλικ παίρνεις και όχι ένα ποσοστό από τις πωλήσεις των referals.

Η άποψη μου για την εταιρία αυτή είναι καλή μετά από επικοινωνία που είχα μαζί τους. Το support τους δεν είναι linkwise αλλά απαντάνε τη επόμενη μέρα σε email και μπορείς και να τους πάρεις τηλ.

Το μειονέκτημα τους είναι ότι ακόμα δεν έχουν αρκετούς και "μεγάλους" διαφημιζόμενους. Εγώ έχω αρκετό κόσμο από κύπρο στο web radio και αναμένω με ενδιαφέρων την εξέλιξη της εταιρίας αυτής καθώς τα deal sites ακόμη δεν έχουν αρχίσει να διεισδύουν στη κυπριακή αγορά...έχει νομίζω ξεκινήσει η clickbanner μια καμπάνια τώρα...

Για να καταλήξω κάπου, γραφτείτε, δεν χάνετε κάτι ίσα ίσα τώρα θα πάρετε και το bonus των 10 ευρώ (έχει referal link o Φώτης στο πρώτο ποστ) και άστε την εταιρία να εξελιχθεί. Δεν είναι ανάγκη να προσθέσετε κάποια διαφήμιση στη ιστοσελίδα σας. Εγώ είμαι γραμμένος στη affiliatemotion και αυτή τη στιγμή δεν προβάλλω κάτι δικό της.

αυτά!

http://543radio.com ελληνική έντεχνη μουσική. http://linkygr.blogspot.com . http://greekpcblog.com
Quote15.12.2011 15:190 people like thisLike

η affiliatemotion πως σας φαίνεται?? εμένα τέρμα δυσχρηστη...εσάς?

Quote15.12.2011 19:290 people like thisLike

Φώτη, έχω και εγώ την ίδια γνώμη για affiliatemotion, αλλά καλύτερα είναι να συζητούσαμε για αυτό σε κάποιο άλλο post.....

Quote15.12.2011 19:310 people like thisLike

Υπάρχει ήδη ανοιχτό θέμα εδώ:  http://www.getpaid.gr/forum/?action=goto&search=1#topic/Affiliatemotion-.htm

Quote02.10.2012 00:050 people like thisLike

Δυστυχώς το cyprusaffiliate βγήκε scam

Quote02.10.2012 11:110 people like thisLike

Δεν πλήρωσε ποτέ, ή απλά φούνταρε......

Quote02.10.2012 11:260 people like thisLike

Καλημέρα Δημήτρη...εγώ είχα φτάσει ένα κλικ από το payout των 50 Ευρώ για να πληρωθώ οπότε δεν ξέρω να σου απαντήσω

Μάλλον δεν είχε ιδιαίτερη κίνηση στην Κύπρο όπου ήταν η βάση του καθώς δεν έβλεπα και πολλούς νέους διαφημιζόμενους οπότε θα κλάταρε!

Quote02.10.2012 11:340 people like thisLike

Εντάξει, λογικό είναι. Εδώ σε 10εκ. Ελλάδίτες και ο χώρος είναι πολύ μικρός.

Θεωρώ πως και λόγο γλώσσας, καλύτερα είναι ο Κύπριος επιχειρηματίας να δημιουργήσει κάποια καμπάνια σε ελληνικό Affiliate Network και το Κύπριος Affiliate να τον προωθήσει από εκεί.

Αν κάποια στιγμή το Affiliate Marketing προχωρήσει ακόμα περισσότερο και οι τζίροι ανέβουν σημαντικά, ίσως η Κύπρος να μπορεί να χωρέσει 1 Affiliate Network.