Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote02.08.2010 17:480 people like thisLike

ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟ ΣΤΟ adsense ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ???

Quote02.08.2010 18:250 people like thisLike

γίνεται. Πας στο ο λογαριαμός μου/ρυθμίσεις λογαριασμού/επεξρργασία ονόματος δικαιούχου πληρωμής

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote02.08.2010 18:300 people like thisLike

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΗ

ΤΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ

Quote02.08.2010 18:510 people like thisLike

σχετικα με αυτο εχεις αλλαξει ποτε ονομα? γιατι θελω να αλλαξω εγω αλλα φοβαμαι το μπαν

Quote02.08.2010 19:370 people like thisLike

κοίτα ο surgeon είναι στην αρχή οπότε δεν νομίζω να έχει πρόβλημα... Αυτό που λέει είναι πως απαγορεύεται η μεταβίβαση ενός λογαριασμού. Τι να σου πω, δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote02.08.2010 21:460 people like thisLike

οκκκ ευχαριστω

Quote02.08.2010 22:080 people like thisLike

πάντως θα κάνω ένα κόπο και εγω να το ψάξω καλύτερα και αν μάθω κάτι θα σου πω

Quote02.08.2010 22:160 people like thisLike

αυτό που είδα είναι πως είναι καλύτερο να ανοίξεις καινούριο λογαριασμό και έπειτα να τερματίσεις τον παλιό. Αν το υπόλοιπό σου είναι μεγαλύτερο από 10 ευρώ, κανονικά παίρνεις ολόκληρο το ποσό. Οπότε με αυτό τον τρόπο δεν θα χάσεις λεφτά. Γιατί δεν το κάνεις έτσι?

Quote02.08.2010 23:050 people like thisLike

γιατι καποτε εφαγα μπαν και εκανε ο αδερφος μου μετα και εχω αυτο

Quote03.08.2010 00:400 people like thisLike

εγώ φοβάμαι μην έχεις μπει σε black list. το adsense ήταν και τότε για το τωρινό σου site; Γιατί μετά μου φαίνεται περίεργο που άφησαν άλλο λογαριασμό στο ίδιο site.

Σε αυτή τη περίπτωση θα μπορούσες να δοκιμάσεις να ανοίξεις καινούριο και αν σου επιτραπει να καταργήσεις τον παλιο.

Το μόνο που φοβάμαι είναι αν το παλιο σου adsense ήταν από άλλο site και δουν πως είσαι εσύ που έχεις και το todaynews, μηπως φας ban και για αυτό το site. Τραβηγμένο μου φαίνεται όλο αυτό, αλλά ποιος ξέρει.

Smowtion δοκίμασες καθόλου; Εμένα εκεί που πήγαινε καλύτερα και από adsense τις τελ. ημέρες φρέναρε πάλι....

Quote03.08.2010 10:010 people like thisLike

δεν ξερω παντως η linkwise εκτος στην αρχη που ειχε μια δυο καλες προσφορες μετα δεν εχει κατι αξιολογο για Smowtion  δεν ξερω καλα ειμαι με αδσενσε adsense αν και περνω ψιλα ο κοσμος δεν κανει πολλα κλικ. Παντως πληρωνει καλα το booking αναλογα τις κρατησεις 25% δινει!!

Quote03.08.2010 10:040 people like thisLike

25%; μπράβο!

Από LInkwise χρήμα δίνουν τα tsoonami και goldendeals όταν έχει καλή προσφορά και το ricardo. 5 ευρώ για δωρεάν εγγραφή είναι πολύ καλά

Quote03.08.2010 10:100 people like thisLike

οταν εχει καλη προσφορα!! και δυστχως μονο για  αθηνα εχει συνηθως ενταξει το ρικαρδο διαφιμιζεται παρα πολυ οποτε εχει ειδη πολλα μελοι και δυσκολα να βρεις καποιο νεο καλα για τις αλλες καμπανιες μελιντα κ ετσι δεν το συζηταμε καν ειδικα για το καζινο

Quote03.08.2010 10:150 people like thisLike

βασικά εδώ οι έλληνες είναι τζαμπατζήδες. Στο εξωτερικό το amazon που είναι πασίγνωστο προσφέρει προμήθειες από τις πωλήσεις. Εδώ στην ελλάδα πόσα eshops ajιόθηκαν να το κάνουν. Αν το έκανε ο παπασωτηρίου, πόσα βιβλία θα πούλαγε;;; θα έγραφαν τα blogs για κάτι, στο τέλος θα πρότειναν βιβλίο....

εδω στην ελλάδα είμαστε πίσω, αλλά που θα πάει, όσο περνάει ο καιρός αυξάνονται οι ευκαιρίες μας

Quote03.08.2010 10:190 people like thisLike

οντως δεν εχεις αδικο παντως εγω επιμενω να περιμενω πως και πως το  youtube εχω φιλους που κανουν παρκουρ τους εχει δειξει η τατιανα το σταρ και ολα τα καναλια και εχουν ποσα βιντεο κριμα να μην φαιρνει κερδος στα παιδια

Quote03.08.2010 10:250 people like thisLike

μου αρέσει που μέχρι να γράψω εγώ στο ένα θέμα έσυ γράφεις στο άλλο, οπότε κανείς δεν χρειάζεται να περιμενει.

Αυτό που παρατηρώ εγώ είναι πως υπάρχουν άτομα με κίνηση και δυνατότητες, αλλά δεν το εκμεταλλεύονται για να πάρουν χρήμα, και από την άλλη χιλιάδες που είναι τρελαμένοι να βγάλουν αλλά είναι κολλημένοι με αυτό και δεν σκέφτονται πως πρέπει να δημιουργήσουν κάτι χρησιμο και τραβηχτικό. Τελικά είναι κρίμα γιτί ουτε οι μεν βγάζουν ούτε οι δε

Quote03.08.2010 10:280 people like thisLike

ασε εγω ειχα ξεκινησει μ αλλους 2 να κανουμε εναν εππαγελματικο καταλογο οποιος θα ηταν ευχρηστως 100% καλυτερος απο τους ηδη υπαρχον και σε σχεδιασμο πολυ μπροστα ολο με css 3 και με δικο μας σκριπτ οχι ετοιμο αλλα πρεπει να πανε στρατο οποτε θα περιμενουμε γιατι θα καναμε εταιρεια θα χρεωναμε 10 το χρονο

Quote03.08.2010 10:320 people like thisLike

ναι ρε παιδί μου, αλλά όσο περνάει ο καιρός κλείνουν αυτα τα πράγματα. Μπαίνει και η Newsphone και μεγάλες εταιρείες, σφίγγουν ταπράγματα. Τι θα γίνει μετά από 1-2 χρόνια;;;

Quote03.08.2010 10:360 people like thisLike

δεν ξερω παντως οσο δεν εχω αλλη δουλεια σκεφτομαι οτι μπορω να κανω μεσω νετ αφου ειναι και η δουλεια μου το νετ το κατεχω λιγο ωστε να βρισκω πολλα καλουδια :D

Quote03.08.2010 10:480 people like thisLike

γιατί όχι. Σου εύχομαι ότι καλύτερο