Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Προς ενδιαφερόμενους affiliates
Quote16.01.2013 13:240 people like thisLike

Αγαπητοί φίλοι,

Αρχικά να ευχηθώ καλή χρονιά σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος από εσάς ενδιαφέρεται να συνεργαστεί με ένα affiliate program το οποίο προωθεί φυσικά καλλυντικά, προϊόντα αισθητικής και ομορφιάς, φυσικές θεραπείες καθώς επίσης προϊόντα της ερωτικής βιομηχανίας.

Το πρόγραμμα στο οποίο αναφέρομαι έχει γνωρίσει επιτυχία σε πολλές χώρες και έχει μεγάλη αποδοχή καθώς είναι διαθέσιμο σε 15 γλώσσες. Επίσης οι affiliates του προγράμματος έχουν την υποστήριξη μιας ομάδας επαγγελματιών με σκοπό τη συνεχή βελτίωση της ιστοσελίδας τους και τον πολλαπλασιασμό των πιθανοτήτων κέρδους.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση φυσικά στη διάθεσή σας!
Ευχαριστώ!

Quote20.01.2013 18:360 people like thisLike

Καλή Χρονιά φίλε μας!

Μπορείς να το αναφέρεις και να το παρουσιάσεις αναλυτικά. Και ακόμα καλύτερα είναι να γράφουμε στον τίτλο αυτό που ακριβώς παρουσιάζουμε

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote23.01.2013 16:070 people like thisLike

Καλησπέρα!

Το πρόγραμμα είναι το παρακάτω:

http://www.naturalrevenue.com/

Μπορείτε να βρείτε στο link που σας δίνω πολλές πληροφορίες τόσο για τα προϊόντα που προωθούνται μέσω αυτού όσο και για την εταιρεία, προμήθειες κλπ.

Καλή τύχη και καλά κέρδη σε όσους το δοκιμάσουν!!!

Quote25.01.2013 19:030 people like thisLike

Το network αυτό, πληρώνει κανονικά?

Quote31.01.2013 16:520 people like thisLike

Το πρόγραμμα αυτό πληρώνει κανονικά όλες τις προμήθειες μία φορά το μήνα στο τέλος κάθε μήνα!

Quote12.08.2013 13:580 people like thisLike

Τα συγκεκριμένα προϊόντα έχουν iso και έγκριση από τον ΕΟΦ ή τον αντίστοιχο αμερικανικό GRAS?

http://www.enterlogic.gr/ - κατασκευή ιστοσελίδων
Quote10.11.2016 21:350 people like thisLike

Kαλησπερα θελω να σας κανω μια ερωτηση πριν απευθυνθω στο δικηγορο μου ειστε η ποιο αρμοδιοι αφου ασχολειστε με το κομματι του affiliates.Εχω ενα affiliate σε μια στοιχηματικη
εδω και 1,5 χρονο με διακοσιες εγγραφες.Καταλαβαινεται οτι εισπρατω καποια αρκετα χρηματα.Εκανα πολυ μεγαλο αγωνα για να μπορεσω να φτασω εδω.Το λαθος που εκανα ηταν το affiliate δεν μου το ανοιξε κατευθειαν η εταιρεια αλλα καποιος που περνει καποιο ποσοστο.Ενω το affiliate ειναι στο ονομα μου εχθες ετσι του καπνισε και εκει που ο φορος στο κρατος ειναι 30% Τωρα μου λεει πως η πολιτικη της εταιρειας αλλαξε και πηγε 40% Τσακωθηκαμε και εβαλε την εταιρεια να μου μπλωκαρη τι προσβαση στο λογαριασμο μου.Γιατι ειναι κολητος με αυτον που εχει την εταιρεια.Πες τε μου σαν affiliate τι δικαιωματα εχω και που πρεπει να απευθυνθω εκτος το δικηγορο.