Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote01.11.2010 12:240 people like thisLike

Παιδιά καλή σας μέρα,

Χρειάζομαι τα φώτα σας. Πώς μπορώ να κάνω copy/paste ένα document σε ένα μπλόκ στο οποίο μου έχουν στείλει invitation?

Μάρθα

Quote01.11.2010 12:460 people like thisLike

σου έχουν στείλει πρόσκληση να μπορείς να γράφεις; Θες να αναρτήσεις post που να είναι από copy paste; Γιατί να μην μπορείς;

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote01.11.2010 13:140 people like thisLike

Ανέλαβα μία freelance δουλειά. Μου έστειλε στο email μου ένα document και μετα μου έστειλε invitation στο blog του για να κάνω copy/paste το συγκεκριμένο document στο blog του. Όμως δεν ξέρω τί κάνω λάθος... Το κάνω copy και εκεί που το κάνω paste δεν γίνεται.... Μπορείς να μου εξηγήσεις πώς μπορώ να το κάνω? Είναι η πρώτη μου απόπειρα σε τέτοιο πράγμα...

Quote01.11.2010 13:170 people like thisLike

Βασικά είναι file που μου έχει στείλει και θέλει απλά να το κάνω copy/paste στο μπλόκ του

Quote01.11.2010 13:570 people like thisLike

μάρθα αν είναι κάποιο αρχείο που οι άλλοι θες να το κατεβάζουν, το ανεβάζεις στο rapidshare και βάζεις το λινκ. Ελπίζω να κατάλαβα καλά και να σε κάλυψα..

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote02.11.2010 11:460 people like thisLike

Καλημέρα Δημήτρη,

Ανχώθηκα πολύ..... Άν το κάνω όπως λές θα φαίνεται ότι ανάρτησα ποστ στο μπλόκ του? Πώς το κάνω αυτό με το rapidphare?

Quote02.11.2010 12:590 people like thisLike

μάρθα εξήγησέ μας λίγο καλύτερα τι ακριβώς θες να κάνεις. Τι πρόσκληση έλαβες; Με μπέρδεψες και εμένα. Μην αγχώνεσαι...