Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

βγαλτε λεμlink shortener
Quote19.09.2011 23:500 people like thisLike

Βγαλτε λεφτα προσθετοντας διαφημισεις στα λινκς σας με αυτο το site http://adf.ly/?id=846949 ... 4$ στα 1000 κλικ..

Quote21.09.2011 10:370 people like thisLike

φίλε bpis, αν θες μπορείς να μας αναφέρεις περισσότερα για το πως λειτουργεί το όλο θέμα.

Αν το χρησιμοποιήσεις στο site σου ή το blog σου, χαλάς την εικόνα του. Αν τώρα πετάς τα link σε forum ή στο facebook ίσως είναι μια καλή επιλογή. Απλά εξαρτάται και από την πολιτική των forum που μπορεί να μην επιτρέπουν κάτι τέτοιο. Εσύ έχεις ασχοληθεί αρκετά με το θέμα; Τι αποτελέσματα βλέπεις;;

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote21.09.2011 23:430 people like thisLike

Στο σιτε σου μπορεις να βαλεις ενα κομματι κωδικα ωστε

α) να ανοιγει μια φορα την μερα μια full screen διαφημιση που πρεπει να δει ο επισκεπτης για 5 δευτ. και να πατησει skip μετα

β) ολα τα λινκς που εχεις στο σιτε να ανοιγουν με διαφημιση

γ) να επιλεξεις ποια domains θα ανοιγουν με διαφημιση.. πχ youtube.com , links απο file hosts κτλ

δεν εχω ασχοληθει ακομα εντατικα γιατι αυτη την στιγμη ασχολουμε περισσοτερο με το filehosting (το σκεφτομαι να τα συνδυασω αργοτερα) ..αλλα το χρησιμοποιουν αρκετοι ...για παραδειγμα ενα σιτε ποσταρει λινκς που καποιος μπορει να δει live ποδοσφαιρικους αγωνες σε αυτη την μορφη..

Οποιος θελει βοηθεια για να το περασει στο σιτε του ας μου στειλει πμ...

ΥΓ. Αν γραφειτε και σαν referral θα το εκτιμησω :)

Quote21.09.2011 23:450 people like thisLike

ξεχασα να αναφερω οτι εννοειτε οτι μπορεις να κανεις και ενα ενα λινκ και να το ποσταρεις μετα...πιο πανω αναφερω τις λυσεις για οσους εχουν καποιο σιτε ή μπλογκ..

καθως και οτι δεν ειναι υποχρεωτικο το full screen...μπορει να ειναι και σαν ribbon (frame πανω πανω στην σελιδα)..αλλα αν θυμαμαι καλα αυτο πληρωνει λιγοτερο....

Quote22.09.2011 17:390 people like thisLike

Είναι και αυτές ενδιαφέρουσες τακτικές. Βέβαια δεν έχω δοκιμάσει τη συγκεκριμένη εταιρεία για να ξέρω αν είναι αξιόπιστη, αν πληρώνει κτλ. Αλλά ωραίες φαίνονται οι δυνατότητες που προσφέρει. Σε κάθε περίπτωση θα πρέπει να ψάχνουμε καλά τι γίνεται...

Αν κάποιος το δοκιμάζει, έχει πληρωθεί και έχει σαφή άποψη για σελίδα μπορεί να μας πει τι γίνεται.

Εν το μεταξύ το refferal link που λες μπορείς να το ποστάρεις. Εμείς εδώ στο forum του Getpaid.gr επιτρέπουμε τα affiliate links. Το θέμα είναι να μην γίνεται spamming αυτός που παρουσιάζει μια ιδέα να το κάνει ολοκληρωμένα και υπεύθυνα.

Σίγουρα μετράει και κατα πόσο το μέλος συμμετέχει ενεργά και ενδιαφέρεται για την κοινότητα. Αν κάποιος έρθει, πετάξει ένα affiliate link και εξαφανιστεί δεν είναι ο ίδιο με κάποιον που μέσα σε όλα θα παρουσιάσει και τις ιδέες του. Ας βγάλει και κέρδος. Εμείς επιθυμούμε το κέρδος για τα μελη μας. Απλά δεν θα επιτρέψουμε σε καμία περίπτωση αυτό να οδηγήσει σε υποβάθμιση του περιεχομένου του Getpaid.gr.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...