Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Αποδειξη πληρωμης απο neobux
Quote25.06.2013 04:040 people like thisLike

Εδω ειναι καποιες αποδειξεις απο πληρωμες στο neobux.

apodeiksi.jpg • 22.1K • 12 downloads

cashouts.png • 249.8K • 8 downloads

Oποιος ενδιαφερεται για εξτρα εισοδημα χωρις κεφαλαιο www.pwsnavgaleisleftaonline.blogspot.com
Quote28.06.2013 09:420 people like thisLike

Καλημέρα φίλε Λέανδρε...

αρχικά καλώς ήλθες...

στη συνέχεια θα σου πω πως μπήκα στο blog σου, όπως κάνω πάντα σε όλες τις δουλειές των φίλων εδώ.

Θα διαφωνήσω μαζί σου καθώς ξέρω/ξέρεις ότι δεν είναι έτσι πλέον το neobux. Έχει 4 ads του 0,01 και 9 αν είσαι golden.

Επίσης από τους referrals σου για να πάρεις 0,01 πρέπει να είσαι golden και άνω και αυτοί να είναι rented.

Άρα εν μέρει αποκρύπτεις την αλήθεια. Αυτό δε μου αρέσει αλλά όπως και να έχει δεν το κάνεις κακοπροαίρετα από ότι μπορώ να καταλάβω.

Τώρα το αν αξίζουν ή όχι τα ptc το έχουμε αναλύσει εδώ.

Παλιότερα πίστευα όπως και όλοι μας ότι αξίζουν. Στην πορεία κατάλαβα όπως και οι πιο πολλοί ότι μάλλον το χρόνο τους χάνουν οι πιο πολλοί. Και τα παράτησα.

Από την άλλη έχω τον ξάδερφο που ασχολείται και έχει φτιάξει κι αυτός ένα blog-λίστα με τα καλύτερα ptc γι αυτόν. Αν θες και πιστεύεις ότι αξίζει η φάση μπες στο http://absoluteptc.blogspot.com

Υ.Γ. Δεν ξέρω Δημήτρη αν το θέμα πρέπει να παραμείνει εδώ ή να πάει στο γενικό με τα ptc.

Υ.Γ. 2 Εύχομαι κι εσύ κι ο ξάδερφος να δικαιώνεστε και να βγάζετε κάποια φραγκάκια

Quote29.06.2013 20:450 people like thisLike

mporei na mou pei kapoios step by step pws mporw na kanw amesoys referrals????