Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

ClickSense: PTC - Surveys - Tasks! 3 σε ένα!
Quote01.02.2012 00:360 people like thisLike

Προσφατα ανακάλυψα το Clicksense νομιζοντας πως είναι ένα απλο PTC site.

Έτσι γραφτηκα με σκοπο να κερδίζω μερικά cents ημερησιως κάνοντας απλως κλικ στις διαφημίσεις.

Στην αρχή δεν το έψαξα και πολυ, εμπαινα κάθε μερα, κλικαρα τις διαφημίσεις, και το εκλεινα.

Μεχρι που πριν μια εβδομάδα έλαβα ενα email απο το ClickSense το οποίο με προσκαλούσε σε ένα survey (δημοσκόπηση)!

Έτσι αφου το συμπλήρωσα, μέσα σε μερικά λεπτά είχα κερδίσει 1.5$! Αυτό με έκανε ψάξω περισσότερο το site ανακαλύπτοντας τα Tasks!

Τα Tasks είναι μια λειτουργία η οπoία σου ζητάει να εκτελέσεις κάποιες απλές εργασίες έναντι ενός ποσού!

Για παράδειγμα, υπήρχε εργασία πού σου έδεινε ένα link για το site μιας εταιρίας και εσύ έπρεπε να μπεις, να αντιγράψεις το email και να το επικολλήσεις στην φορμα του ClickSense, με κέρδος για καθε 4 email 0.10$!

Έτσι μέσα σε 10 λεπτά είχα μαζεύψει 0.50$!

Και το σημαντικότερο απ'ολα είναι ότι το site παρέχει 2-3 διαφορετικά Tasks την ημέρα τα οποία μπορείς να τα συμπληρώσεις αρκετές φορές το καθένα!

Μπορώ να πω ότι το ClickSense σου παρέχει ένα καλό συμπληρωματικό εισόδημα σε σχέση με τον ελάχιστο χρόνο που του αφιερώνεις και πληρώνει μέσω Paypal, Alertpay, Liberty Reserve εδώ και 4 χρόνια ασταμάτητα.

Εγώ προσωπικά, μπαίνω κάθε μέρα κλικάρω σε όσες διαφημίσεις μου έρχονται, κάνω όσα Tasks μπορώ και όταν λαμβάνω email με survey το συμπληρώνω.

Μπορείτε να κάνετε εγγραφή πατώντας την εικόνα:

clixsense468x60c.png

Αν έχετε κάποια απορία ευχαρίστως εάν γνωρίζω να σας απαντήσω και να το συζητήσουμε!

Φιλικά Μιχάλης (είμαι καινούργιο μέλος αν και σας παρακολουθώ αρκετό καιρο)

Quote01.02.2012 18:170 people like thisLike

dokimase auto tin proti mera ekana 100$ kai plironi http://www.mysteryptc.com/index.php?ref=niksism83

banner3.gif

Quote01.02.2012 20:510 people like thisLike

Καλο θα ήταν αν θες να προτείνεις ένα PTC site να ανοιξείς ένα νέο θέμα στην κατηγορία PTC.

Με το να απαντας σε αυτο το θεμα με PTC site αποσυντονίζεις το θεμα,

αυτο που προτεινω εγω είναι αρκετά διαφορετικο.

Παρολα αυτα, δεν μας εξηγεις πως την πρώτη μέρα έβγαλες 100$;

Μηπως ενοεις 1$; Πάντως το σιτε σου δεν μου φαινεται εμπιστοσυνης.

Φιλικα

Quote03.03.2012 18:560 people like thisLike

Προσοχή στο  http://www.mysteryptc.com/index.php?ref=niksism83 ...... !!!

99% είναι απατεωνιά ................!!! Είναι φτιαγμένο απο τον Michael Pratt ο οποίος είναι καταμεαυρισμένος στην κοινότητα των PTC και τα site του δεν πληρώνουν ποτέ ......

Φιλικά

Παναγιώτης