Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

ForWomenOnly.Gr Το απόλυτο γυναικείο πορταλ
Quote19.10.2011 08:590 people like thisLike

Το ForWomenOnly είναι ένα site που ξεκίνησε εδώ και έναν χρόνο με θέματα για την υγεία και την διατροφή, για την μόδα και την ομορφιά, για το παιδί και την οικογένεια, για το σπίτι και την διακόσμηση, με προτάσεις αγοράς και διασκέδασης, αλλά και με θέματα επικαιρότητας που τελικά το έκαναν να μην απευθύνεται αποκλειστικά και μόνο σε γυναίκες. Μέσα σε ένα χρόνο καταφέρε (χωρίς ιδιαίτερο κόπο ομολογώ), να πιάσει page rank 3, χάρη στην συνεχώς αυξανόμενη επισκεψιμότητά του.

Quote18.12.2011 12:290 people like thisLike

και μετά από εναν χρόνο και... αποσύρθηκα από το δημιούργημά μου... πάμε για άλλα!!!

Quote18.12.2011 13:260 people like thisLike

Ζωή, μπράβο που κατάφερες να δημιουργήσεις ένα επιτυχημένο portal. Πραγματικά, είναι πολύ δύσκολο να συντηρείς και να κάνεις κάτι τέτοιο να πετύχει. Ενα blog μπορεί να είναι λειτουργικό από την πρώτη στιγμή και αργά, αργά να εξελιχθεί. Το ξέρω από εδώ από το Getpaid. Δεν στήνεται έτσι εύκολα ένα portal ή μια κοινότητα, όπως ένα blog

Περιμένουμε με αγωνία το επόμενό σου project, που ευχόμαστε να πάει το ίδιο καλά. Με τις εμπειρίες που έχεις αποκομίσεις σίγουρα μπορείς να βοηθήσεις και να δώσεις συμβουλές σε ανθρώπους που έχουν ιδέες αλλά όχι τις γνώσεις και την εμπειρία σου...

Καλή επιτυχία!

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote19.12.2011 09:150 people like thisLike

Δημήτρη πραγματικά έδωσα ψυχή και απειρο χρόνο στο forwomen... και ειλικρινά λυπάμαι που για λόγους που δεν είναι του παρόντος αποσύρθηκα... ας είναι... σε πρώτη φάση αυτό που με ενδιαφέρει είναι να φτιάξω κάτι που να παρουσιάζει την δουλειά μου.. στην πορεία ενδέχεται να στήσω πάλι κάποιο πόρταλ μόνη ή με συνεργάτες ... θα δείξει.. Προς το παρόν ετοιμάζω το καθαρά επαγγελματικό site μου και σε λίγες μέρες θα σας το δείξω για να μου πείτε και γνώμη...Smile

Quote20.12.2011 14:410 people like thisLike

ωραία Ζωή, περιμένουμε να δούμε τι έφτιαξες.....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote21.12.2011 20:160 people like thisLike

Γνώμη μου είναι να μη παρατάς τπτ! Αυτό είναι πολύ κακό πιστεψέ με! Αν δε σε γεμίζει πλέον μην ασχολείσαι πολύ μαζί του αλλά μη το παρατάς είναι κρίμα...

Και μια παρατήρηση, το επόμενο project σου χρησιμοποίησε το Wordpress και όχι το Joomla και δε θα το μετανιώσεις ;)

Quote21.12.2011 23:140 people like thisLike

Ζαπατίστα, έχω μιλήσει με τη Ζωή... δεν είναι θέμα κούρασης, ούτε ότι δεν πήγαινε καλά....