Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Let the PC on , Earn money....!
Quote24.04.2010 13:110 people like thisLike

Γειά σας ρε παιδιά...Έχω κάτι καινούργιο...Πρόσφατα ανακάλυψα ένα πρόγρμμα στο οποίο κατεβάζεις μια μίνι πλατφόρμα, και το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να έχεις ανοιχτό το ν υπολογιστή σου...καθε λεπτό που περνάει αυξάνεται το κέρδος σου.. Δεν είναι πολύ το κέρδος είναι νομίζω το ανωτερο που μπορείς να κερδισεις 4$ τον μήνα, αλλά για κάτι που δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα εσυ....ΑΑΑΑ έχει και το άλλο κερδος που αν εγγραφτεί κάποιος από εσένα κερδίσεις 1$ για κάθε έναν....

Δοκιμάστε το εδώ αν θέλετε : https://www.gomezpeerzone.com/Apply.aspx?Referrer=gkon22

Kαι όποιος ξέρει περισσότερες πληροφορίες γιαυτό το συστημα καλό θα ΄΄ηταν να τις μοιραστεί μαζί μας, καθώς επίσης και αν υπάρχουν και άλλα παρόμοια sites...

Quote24.04.2010 14:380 people like thisLike

Γνωρίζω το πρόγραμμα στο οποίο αναφέρεσαι εδώ και ακετό καιρό. Απόσο ξέρω πληρώνει κανονικά αλλά δε ξέρω κατα πόσο αξίζει να ανοίγεις την πόρτα του pc σου σε κάποιον για μερικά δολλάρια το μήνα.

Ο μόνος τρόπος για να κερδίσεις είναι οι referrals. Και 24 ώρες να το έχεις ανοιχτό δε νομίζω ότι θα βγάλεις κάτι οπότε μόνο με refs. Προσωπικά δεν θα το χρησιμοποιούσα αλλά δοκίμασε το ο ίδιος και πες μας τι γνώμη σου.

Quote24.04.2010 20:200 people like thisLike

ωραίο και αυτό....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote25.04.2010 21:240 people like thisLike

Συγνώμη μια διορθωσούλα...το μη΄να κερδίζει κανεις έως 45$ καιόχι 4$ που ειπα πριν....Σορυυ