Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

LinkBucks - Βγάλτε τα πρώτα σας online χρήματα
Quote16.04.2010 15:230 people like thisLike

Έχω ήδη γράψει ένα post σχετικά με αυτό το site στο blog μου μέσα στο getpaid.gr γιάυτό σας παραπέμπω εκει για να διαβάσετε περισσότερα.

http://www.getpaid.gr/blogs/entry/Real-e-money-com-LinkBucks-links

Δεν μου αρέσει να κάνω spamming στο forum αλλά θέλω να το δείτε αυτό όσο περισσότεροι γίνεται γιατί εκτός του ότι είναι ένας γρήγορος τρόπος για να βγάλετε τα πρώτα σας online χρήματα (ειδικά οι αρχάριοι) είναι και ένας τρόπος για να χρησιμοποιήσετε λίγο παραπάνω το μυαλό σας και να μπείτε περισσότερο στη λογική του online money αλλά και του online marketing.

Υ.Γ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ PTC το ξαναλέω

Quote16.04.2010 17:370 people like thisLike

πολύ καλά έκανες που το πέταξες και εδώ. Σε καμια περίπτωση δεν το θεωρώ scamming...

απλά όπως έγραψα και στο blog θα περίμενα περισσότερα χρήματα για κάθε link. Έξυπνο σαν ιδέα.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote13.05.2010 22:150 people like thisLike

Μόλις ανανεώσαμε το άρθρο του Real-e-money.com με οδηγίες ώστε να μπορείτε να μετατρέπετε τα links από ένα ολόκληρο site, blog, forum κτλ αυτόματα σε πληρωμένα χωρίς να ενοχλείτε τους επισκέπτες σας. Έτσι μετατρέπονται σε πληρωμένα και εσωτερικά links του site π.χ. Homepage, Επικοινωνία κτλ. οπότε βγάζετε χρήματα ακόμα και με την απλή περιήγηση κάποιου στην ιστοσελίδα σας και αυτός απλώς βλέπει στην κορυφή ένα banner χωρίς να επηρεάζεται.

Το ανανεωμένο άρθρο θα βρείτε ΕΔΩ