Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote30.10.2010 13:240 people like thisLike

Kαλησπερα σας,

εχει λιγο καιρο που αρχισα να ψαχνω τα ptc  sites kai εχω κανει μεχρι στιγμης cashout (2$ για δοκιμη μεσω paypal)  απ το onbux, η συναλλαγη εγινε αμεσως και γενικως μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος. το σαιτ δεν υποσχεται τρελα κερδη εξ αρχης (οπου ακουτε τετοια μακρυα) αλλα ενα καλο χαρτζηληκι μπορεις να βγαζεις πανευκολα και ΔΩΡΕΑΝ. δινει 4 στανταρ διαφημισεις την ημερα με 0.01 και για καθε κλικ  refferal 0.005 kai arketa μπονους κατα περιοδους

Πιστευω οτι αξιζει τον κοπο δοκιμης ,ουτε χρονο χανετε ουτε χρημα,ειναι ολυ ευκολο στη χρηση

Αν θελετε να γραφτειτε σαν refferal μου μπορειτε εδω

εχω γραφτει κα ι σε 3 αλλα σαιτ αλλα θελω να διαπιστωσω την αξιοπιστια τους και μετα να σας ενημερωσω μη σας παρω και στο λαιμο μουSmile

ευχαριστω

http://kerdos-skopos.blogspot.com/ Ο ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
Quote29.01.2011 19:340 people like thisLike

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!

Μπορείς να βγάλεις χρήματα από τέτοιες σελίδες, όμως χρειάζεται προσοχή! Τα περισσότερα από αυτά υπόσχονται πράγματα που δεν τηρούνται ή δεν είναι έτσι ακριβώς όπως τα παρουσιάζουν! Υπάρχουν ήδη εκατοντάδες τέτοια PTC sites, οπότε θέλει αρκετό ψάξιμο για να μην χαθείς.

Βγάλτε λεφτά χωρίς λεφτά!

GFN
Quote29.01.2011 20:240 people like thisLike

παιδιά το θέμα με όλα αυτά είναι, πως ποτέ δεν ξέρεις τι είναι πραγματικά αξιόπιστο. Θεωρούμε αξιόπιστο αυτό πληρώνει για καιρό χωρίς πρόβλημα. Αλλά το παρελθόν δεν εγγυάται το μέλλον.

Αν και θα έκανα το παν για να τραβήξω κόσμο από τα ptc και να τον κάνω να ασχοληθεί με πιο δημιουργικά και προσοδοφόρα πράγματα, μου αρέσει να γράφονται όλες οι απόψεις εδώ. Άσχετα αν γίνομαι ενοχλητικός λέγοντας συνεχώς την αντίθετη μου άποψη, θεωρώ πως το getpaid θα μπορούσε να γίνει ένα ωραίο εργαλέιο για εσάς ώστε να ανταλλάσσετε απόψεις για το τι πληρώνει, δεν πληρώνεις ή είναι επικίνδυνο.

Επίσης ωραίο θα ήταν να ακούμε ιστορίες τόσο από επιτυχημένους του χώρου με  proofs, αλλά και "καμμένους"...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote12.02.2011 01:000 people like thisLike

γεια σας και παλι. ασχοληθηκα τον τελευταιο καιρο αρκετα με τα ptc sites και μπορω να πω οτι η προσπαθεια εχει αρχισει ν αποδιδει καρπους. θα σας αναφερω τα site  απ τα οποια εχω ηδη πληρωθει. τις αποδειξεις πληρωμων μου μπορειτε να τις δειτε ΕΔΩ . Στα site  που σημειωνω διπλα upgrade σημαινει οτι εχω πληρωσει για αναβαθμιση μελους.

ONBUX 7 φορες (upgrade)

BUXMATRIX 3 φορες (upgrade)

CASHNHITS 3 φορες

CLICKSIA 3 φορες

INCENTRIA 2 φορες

MATRIXMAILS 3 φορες (UPGRADE)

MYBUX 1 φορα

BUXP 1 φορα  (UPGRADE)

CLIXSENSE 1 φορα  (UPGRADE)

LINKGRAND 1 φορα

Για λεπτομερειες και πληροφοριες για καθε ενα ptc site ξεχωριστα η τυχον αποριες που εχετε καθως και για αλλους τροπους κερδους εμμεσου ή αμεσου απ το ΙΝΤΕΡΝΕΤ μπορειτε να επισκεφθειτε το blog μου.

Ευχαριστω

http://kerdos-skopos.blogspot.com/ Ο ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ