Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote15.10.2011 21:091 people like thisLike

Παιδιά θα κάνω μια δοκιμή με το peoplestring .

Ειναι ενα social network site, κατι παρομοιο με το facebook αλλα με τη διαφορα οτι αυτο μας πληρωνει για να το χρησιμοποιουμε. Συγκεκριμενα στο τελος καθε μηνα μοιραζει στους χρηστες του το 70% απο τα διαφημιστικα του κερδη. Κανοντας καποιες πολυ απλες, ευκολες και γρηγορες ενεργειες μεσα στη σελιδα κερδιζουμε καποιους ποντους(people points), που στο τελος καθε μηνα οι ποντοι αυτοι μετατρεπονται σε χρηματα(δολλαρια). Δεν μπορουμε να ξερουμε με σιγουρια ποσοι ποντοι αντιστοιχουν σε 1 δολλαριο, γιατι αυτο εξαρταται καθε μηνα απο τα ποσα χρηματα  θα διανεμηθουν στα μελη σε συναρτηση με τους συνολικους ποντους των χρηστων

Τα παραπάνω τα βρήκα σε ένα link κάποιου που ήδη ασχολείται...

Γνωστό blog επίσης έχει το banner του και εγγυάται γι αυτό...

Βίντεο Έλληνα ανεξάρτητο από τους παραπάνω θα βρείτε εδώ

Από όσα είδα ως τώρα μόνο το πυραμόειδες κομμάτι του ( εν μέρει ) δε μ' άρεσε.... αλλά δεν έχουμε να χάσουμε και κάτι

Υ.Γ. Φυσικά και δεν περιμένω κάτι ιδιαίτερο από αυτό...Παραμένω υποστηρικτής ad serving και affiliate απλά κάνω μια δοκιμή...

Όσοι πιστοί προσέλθετε...

Quote15.10.2011 21:500 people like thisLike

Καλά κάνεις και μας το αναφέρεις. Μου αρέσει που είσαι αντικειμενικός και λες τους προβληματισμούς σου για τα "πυραμιδοειδή" στοιχεία. Μεγάλη προσοχή θέλει αν ζητάνε χρήματα στην αρχή για ενοικιάσεις, αναβαθμίσεις και άλλα τέτοια κουλά που έχουν και τα ptc.  Τουλάχιστον αν δεν πληρώνεις κάτι, μόνο τον χρόνο σου μπορείς να χάσεις. Δοκίμασέ το και πες μας τελικά τι αξίζει, αν και εγώ μόνο που είδα τα 5 επιπεδα δεν ενθουσιάστηκα και πολύ!!

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote15.10.2011 22:130 people like thisLike

@Dimitrios

Κι εδώ έχει ένα upgrade για 350$ ....

ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

Όπως και στα ptc αν τυχόν δώσεις κάτι ας είναι από αυτά που κέρδισες....δηλ. αν αποδειχθεί απάτη scam να έχεις χάσει απλά χρόνο και κόπο ( κάποιος υπογράφει έτσι :P ) αλλά όχι χρήμα....

θα επανέλθω ( πάντως ήδη κάτι ψιλά τα αποδίδει )

Αρνητικό είναι που έχει Alert Pay και όχι Paypal?

Έχετε χρησιμοποιήσει Alert Pay? Εγώ τώρα θα το κάνω...Ως τώρα μόνο Paypal σε κάθε είδους κίνηση

Quote15.10.2011 22:250 people like thisLike

alertpay χρησιμοποιούσα με το neobux. Μέχρι που άρχισε τα τρελά του το Neobux για τους direct refs άρχισε να δίνει ψίχουλα για να σε αναγκάσει να καταφύγεις σε ενοικιασμό ή να ανέβεις επίπεδο. Δεν σφάξανε, απλά δεν ξαναμπήκα και ας είχα γράψει αρκετούς refs. Αν αυτό που ακούγεται ως πιο σοβαρό είναι έτσι, σκέψου τα άλλα.

Επαναλαμβάνω και εγώ... Μη κάνει κανείς το αστείο και δώσει για αναβάθμιση.....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote17.10.2011 22:220 people like thisLike

Παίδες πολύ πολύ πρόχειρα έστησα ένα blog που έχω μέσα ότι αποδεδειγμένα μου έχει αποφέρει κάτι ως τώρα από τις άλλες μου δραστηριότητες...

http://greek-deals.blogspot.com

Quote18.10.2011 19:380 people like thisLike

Φώτη, παρουσίασε το σε παρακαλώ στο "δικές μας σελίδες και προσπάθειες" και όχι εδω΄.Laughing

Quote07.11.2011 00:160 people like thisLike

Ήδη έχω αρχίσει να βγάζω κάτι ψιλά...αρχικά ελάχιστα κοντά στα 2 $ για 10 μέρες...

Αυτά βγαίνουν παίζοντας games , διαβάζοντας mails αλλά και μέσω social....

Επίσης βλέποντας διαφημίσεις στο people dollars...

Δοκιμάστε το εδώ και όποια βοήθεια χρειαστείτε στείλτε μου

Quote17.01.2012 01:100 people like thisLike

και ναι.... μάλλον είναι scam για την ευρώπη... για αμερική παίζει ακόμα