Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

SITE ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ DOWNLOAD
Quote11.08.2010 12:530 people like thisLike

ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΣΤΟ REAL-E-MONEY.COM ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ!!!!!!!

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ SITE ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΙΑ ΚΑΘΕ DOWNLOAD!!!!!!!!

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ

ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΧΡΗΣΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ???

Quote11.08.2010 22:330 people like thisLike

νομίζω πως πάλι θα πρέπει να ωθείς κόσμο να κατεβάσει αυτά τα αρχεία μέσω forum ktl.  Από εκεί και πέρα ασχολείσαι με τη πειρατεία συνήθως... Αν και τα πράγματα δεν είναι και τόσο επικίνδυνα αν δεν ανοιχτείς πολύ, όλο και σφίγγουν. Αρα το site θα το επιλέξεις με βάση το ποσό που δίνει για καθε download κτλ. Αλλά το πιο σηματικό είναι από που θα στέλνεις τον κόσμο....

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote19.09.2011 04:050 people like thisLike

Αυτη την στιγμη το καλυτερο νομιζω ειναι αυτο http://www.wupload.com/referral/affiliate/24934 ...Με τις καλυτερες τιμες ανα download ..στα 1000 σου δινει μεχρι 40$ ...και πληρωνει καθε βδομαδα αρκει να φτασεις τα 10$... αν δεν καταλαβατε κατι ή θελετε περισσοτερες πληροφοριες .. επικοινωνηστε μαζι μου ..χαρα μου να σας βοηθησω

Quote19.09.2011 10:100 people like thisLike

Αυτές οι εταιρείες για να βγάλουν χρήματα υποθέτω πως ζητούν χρήματα από αυτούς που κατεβάζουν τα αρχεία. Και αν όχι, από που προκύπτει το κέρδος τους; Αν συμβαίνει το πρώτο δεν μειώνονται τραγικά οι δυνατότητες του να κάνεις χιλιάδες downloads ώστε να μπορείς να βγάλεις κάποιο αξιοσέβαστο ποσό;;;

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote19.09.2011 22:240 people like thisLike

δεν ζητουν χρηματα απο αυτους που κατεβαζουν ..βγαζουν λεφτα απο τους χρηστες που επιλεγουν να γινουν premium users . Οι free users τουλαχιστον στο wupload εχουν περιορισμους στην ταχυτητα (500kbps) ..οχι πολλαπλα downloads ταυτοχρονα ... και δεν μπορουν να κατεβασουν αρχεια ανω των 2 gigabyte... και πρεπει να περιμενουν καποια λεπτα αναμεσα σε 2 downloads.. fair enough νομιζω ...

Quote21.09.2011 00:180 people like thisLike

Καλησπέρα σε όλους!

Άσχετο αυτο που θα ρωτήσω αλλα δεν ήξερα που να ποστάρω. 

Έχω τώρα 15-20 μέρες περίπου που ξεκίνησα και έφτιαξα το πρώτο μου blog.
Ήμουν παντελώς άσχετος και είμαι ακόμα δηλαδή.
Ναι αμέ έβαλα και Google AdSense να βγάλουμε και κέρδος.. τρομάρα μου.
Το blog είναι ατελείωτο ακόμα, αλλά παρόλα αυτά είχα το πρώτο μου κλικ χθες, (ήταν μεγάλη στιγμή για μένα..)Wink
Βασικά περίμενα πως και πώς ναδώ το πρώτο μου κλικ, για να δω πως εμφανίζεται στις αναφορές AdSense.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, γιατί στις αναφορές AdSense που πάω για να δώ τα κατορθώματα μου Cool, ενώ εμφανίζει το κλικ που έγινε (1 κλικ), εμφανίζει το CTR 0.06,
Δεν εμφανίζει όμως τα κέρδη μου!
Που είναι τα λεφτά μου??
Ρωτάω μήπως έχω κάνει καμιά πατάτα, και συνεχίσει και συμβαίνει αυτό και στο μέλλον.
Έχει συμβεί σε κανέναν?

Quote21.09.2011 03:270 people like thisLike

φιλε esdd εισαι σε λαθος τοπικ.. αλλα anyway

CTR stands for clickthrough rate, and in the simplest form, it is the number of clicks an ad receives divided by the number of times the ad, ad unit, or page is viewed. In other words, it is the percentage of how many clicks an ad received (based on how many views it received).

Therefore, the higher the CTR is, the better the performance is (ie: a larger number of clicks an ad/ad unit receives).

Quote21.09.2011 10:330 people like thisLike

Αν θες φίλε esdd μπορείς να ρωτήσεις για το adsense ότι θες εδώ και να μιλήσουμε για περισσότερα πράγματα για αυτό. Εδώ η συζήτηση έχει ανοίξει για άλλο θέμα όπως πολύ σωστά σου είπε ο bpis

Quote21.09.2011 16:560 people like thisLike

Σας ευχαριστώ.

Quote01.10.2011 12:210 people like thisLike

Αυτα για τον Σεπτεβρη.... δεν εγινα πλουσιος αλλα ενα χαρτιλικι βγηκε :)

September 7th, 2011 September 4th, 2011 PayPal Paid $26.9 USD
September 14th, 2011 September 11th, 2011 PayPal Paid $22.78 USD
September 21st, 2011 September 18th, 2011 PayPal Paid $14.42 USD
September 29th, 2011 September 25th, 2011 PayPal Paid $19.7 USD
Quote01.10.2011 15:020 people like thisLike

εσύ bpis, χρησιμοποίησες αυτά τα link μέσα σε κάποιο site σου ή στο facebook και από εδώ και απο εκεί;;

Quote01.10.2011 16:280 people like thisLike

Ναι, πράγματι, αυτό είναι μια καλή απορία. Πως προσελκύεις κόσμο για να κάνει downloads? Μέσω facebook, twitter, forums, site δικό σου, προσκαλώντας φίλους? Και τι περιεχόμενο έχουν συνήθως(σε τι δίνεις μεγαλύτερο βάρος) τα αρχεία σου?

Quote01.10.2011 19:030 people like thisLike

Βασικά όλα αυτά υποθέτω. Απλά μου φαίνεται λίγο δύσκολο να το κάνεις μέσω forum, τα περισσότερα όταν δουν τέτοια link θα σε πετάξουν έξω. Για αυτό και εγώ ρώτησα. Γιατί ναι αν έχεις ένα site με αρκετή κίνηση τα 20 και 30€ το μήνα δεν φαίνονται δύσκολα στο να τα πιάσεις. Αν, όμως, δεν έχεις τίποτα φαίνεται πιο εντυπωσιακό. Και από την άλλη, τι κόπο κάνεις για να τα λάβεις. Γιατί αν κάθεσαι όλη μέρα να ποστάρεις στο facebook και να στέλνεις email δεν λέει...

Ενοχλητική αυτού του τύπου η διαφήμιση θα έλεγα, αλλά αν είναι αποδοτική...

Quote02.10.2011 01:080 people like thisLike

Βασικα δεν ποσταρω σε forums αν και υπαρχουν ετοιμα εργαλεια για να ποσταρεις σε πολλα ενα ποστ με ενα κλικ. Αν ασχοληθεις full time με αυτο τα κερδη μπορει να ειναι πολλαπλασια απο τα δικα μου. Επισης το upload ειναι σχετικα ευκολη υποθεση αν εισαι premium member (εγω εγινα με τα πρωτα $$$ που εβγαλα απο το σιτε..)

Ευλογο ειναι να απορειτε απο που ερχονται τα downloads ..αλλα υπαρχουν σιτε που ειναι μηχανες αναζητησης σε ενα η και περισοτερα τετοια σιτε (ενδεικτικα το www.wuploadsearch.com και το www.filestube.com ..) Αν εχεις λοιπον αρκετο περιεχομενο και μοναδικο ειναι σιγουρο οτι θα παρεις downloads απο εκει ..

Επισης εχει μικρο οριο για να βγαλεις τα λεφτα..τα 10$ ..και το πιο σημαντικο ειναι οτι πληρωνει... και πληρωνει και στην ωρα του.

Αν θελετε γραφειτε ως referral και στειλτε μου ενα μηνυμα με τις αποριες σας

ΥΓ. τα περισσοτερα απο τα δικα μου κερδη ερχονται απο ΧΧΧ περιεχομενο..

Quote02.10.2011 10:240 people like thisLike

Εδώ ένα ζήτημα είναι ότι πας να βγάλεις μερικά ευρώ, αλλά υποθέτω ότι τα xxx που έχεις για κατέβασμα μάλλον δεν είναι δικιά σου παραγωγή. Άρα αναγκαστικά μπαίνεις σε διαδικασία να γίνεις πειρατής. Και άλλο είναι να κατεβάζεις κανένα τραγουδάκι όπως κάνουν όλοι και άλλο να είσαι αυτός που βγάζεις ποσά παραβιάζοντας πνευματικά δικαιώματα.

Αξίζει όλο αυτό το ρίσκο;;; Εκτός αν αυτά που έχεις για κατέβασμα είναι δική σου παραγωγήTongue out

Quote02.10.2011 10:400 people like thisLike

Οποιος εχει προβλημα με το αρχειο σου το κανει report και με βαση το DMCA το αρχειο σβηνετε απο το account σου..και καπου εκει σταματαει το θεμα.

Quote02.10.2011 11:140 people like thisLike

προφανώς και θα ξέρεις καλύτερα...Φυσικά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως πρόκειται για κάτι που είναι τυπικά παράνομο. Θα μου πεις παράνομο είναι και το να κατεβάζεις μουσική.

Άρα με τα μέχρι τώρα δεδομένα απο ότι φαίνεται δεν κινδυνεύει κάποιος αν ακολουθήσει την τακτική σου. Ενδιαφέρον ακούγεται για αυτούς που δεν είναι φοβητσιάρηδες και "ηθικοί".

Ο καθένας κάνεις τις επιλογές του και έχει τις ανάλογες συνέπειες. Σε ευχαριστούμε πάντως για όλες αυτές τις πληροφορίες που μας δίνεις. Συνέχισε να μας κρατάς ενήμερους...

Quote19.11.2011 16:400 people like thisLike

October 6th, 2011 October 2nd, 2011 PayPal Paid $13.47 USD
October 12th, 2011 October 9th, 2011 PayPal Paid $11.81 USD
October 26th, 2011 October 23rd, 2011 PayPal Paid $22.43 USD
November 2nd, 2011 October 30th, 2011 PayPal Paid $12.18 USD
November 9th, 2011 November 6th, 2011 PayPal Paid $12.41 USD
November 16th, 2011 November 13th, 2011 PayPal Paid $10.52 USD

Συνεχιζει να πληρωνει ...αν και βγαζω λιγοτερα μιας και δεν ασχολουμε ιδιαιτερα πλεον... wupload :)

Quote20.11.2011 11:260 people like thisLike

Φίλε,bpis

Όταν λές "Βασικα δεν ποσταρω σε forums αν και υπαρχουν ετοιμα εργαλεια για να ποσταρεις σε πολλα ενα ποστ με ενα κλικ."

Τί ενοείς ? Ποία είναι αυτά τα sites ? Και αν είναι δωρεαν...

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Να είστε όλοι καλά

Quote20.11.2011 14:220 people like thisLike

Καταρχην να ζητησω συγγνωμη διοτι μολις τωρα ειδα οτι το wupload σταματαει το affiliate program του στις 27 Νοε. Ηδη ξεκινησα να διευρευνω αλλα παρομοια οπως το Filejungle kai to Filesonic . 

@surgeon

Υπαρχουν 2-3 εργαλεια . ενα καλο που δεν εχω δοκιμασει ομως ειναι το ThemaPoster ... google it  για περισσοτερες λεπτομεριες. Επισηε μπορειτε να σηκωσετε ενα rapidleech  σε καποιον σερβερ για να γινει το upoload πιο ευκολο ..αλλα μακραν πιο ευκολο ειναι το remote upload :)

ΥΓ. To wupload για κατι λιγοτερο απο 6 μηνες μου δωσε περιπου 200$ ... και με ελαχιστη ενασχοληση μιας και δεν εχω καποιο site η blog για να ποσταρω εκει .... imagine the possibilities :)

Quote25.11.2011 13:470 people like thisLike

@bpis

Αν σε ενδιαφέρουν affiliate προγράμματα από sites που σε πληρώνουν για το download μπορείς να πας στο filestube και να βρεις σχεδόν όλα όσα υπάρχουν(τουλάχιστον τα πιο γνωστά). Αν τα ανοίξεις ένα-ένα μπορείς να δεις ποιά έχουν affiliate program και να δεις ποιο συμφέρει. Αν κάνεις αυτή τη μίνι έρευνα θα μπορούσες να μας πεις και εμάς τα αποτελέσματά της;

Quote11.01.2012 13:350 people like thisLike

Ποιο ειναι το καλυτερο  site για να σε πληρώνει για καθε Download (σημερα) ? μπορω να ανεβαζω προγραμματακια η θα βρω τον μπελα μου?
Σε πληρωνουν για καθε download ή για καθε sale ( οπως βλεπω στα statics ) ?

Quote13.01.2012 14:340 people like thisLike

Το πιο είναι το καλύτερο δεν το έχω υπόψιν μου. Αλλά πηγαίνοντας στα πιο γνωστά θα δεις τους όρους πληρωμών. Αν υπάρχει κάποιος που το έχει ψάξει καλά το θέμα ας απαντήσει.

Ο νόμος λέει ότι είναι παράνομο να διαθέτεις λογισμικό ή υλικό που παραβιάζει τα πνευματικά δικαιώματα. Είναι λίγο δύσκολο να σου πει κάποιος πόσο κινδυνεύεις....Εγώ δεν θα το ρίσκαρα. Στην τελική θα έψαχνα τρόπους να διαθέσω δικό μου υλικό...