Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

SITE ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ KAI PTC
Quote10.07.2011 14:590 people like thisLike

Γεια σας τι κάνετε? Εμφανίζομαι που και που. Δημήτρη είσαι καλά? Τι ανάγκη έχεις εσύ στο Ναύπλιο μια χαρά είσαι. Λοιπόν το θέμα. Ξέρει κανείς πως δουλεύουν τα site προσφορών? Όπως groupon...goldendeal....klp. Δηλαδή το "απλό" και κατανοητό είναι ότι βρίσκουν πελάτες που κάνουν την προσφορά τους. Εγώ αν έχω τι σελίδα τι βγάζω? Καταλάβατε ελπίζω τι θέλω να πω. Επίσης κάπου είδα ότι είναι σχετικά απλό να δημιουργήσεις ένα ptc site. Το δύσκολο βεβαίως είναι να βρεις να διαφημίζονται. Κάποιος νομίζω έχει βάλει κι εδώ για ελληνικό ptc. Ξέρετε κάτι από τα 2? Αξίζει να ασχοληθεί κανείς? Δημήτρη όπως πάντα περιμένω τη γνώμη σου. Άντε άσε τα μπάνια.Cool

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ο λογαριασμός αυξάνει με το zeekler www.ergasianet.com
Quote16.07.2011 22:420 people like thisLike

Νοκ!!!!! Νοκ!!!!!! Που είσαστε καλέ? Δημήτρη helloooooooooooooooo.... Έχω κι άλλο θέμα αλλά που να το γράψω? Άστο καλύτερα...

Quote17.07.2011 10:210 people like thisLike

Καλέ πόσο καιρό έχουμε να τα πούμε...... Συγνώμη που δεν σου απάντησα τόσο καιρό, είχα κάτι δουλίτσες.

Για τα site προσφορών έχω γράψει κάτι άρθρα τελαυταία, αν θες διαβασε τα και αν έχεις κάποια απορία τη συζητάμε εδώ...

Εν τω μεταξύ για τα ptc θα σου έλεγα να ΄μην το σκέφτεσαι. Στην τελική πρόκειται για πυραμίδες που τραβάνε λεφτά από τον κόσμο και κάποια στιγμή μπαμ σταματάνε να πληρώνουν και χανονται..... Παίζεις λοιπόν με τα όρια της νομιμότητας. Άρα δεν θα σου συνιστούσα να ασχοληθείς με αυτά σε καμιά περίπτωση.

Κατά τα άλλα αν θες να κατασκευάσεις ένα δικό σου, υπάρχουν έτοιμα scripts και με λίγο ψάξιμο δεν θα σου είναι δύσκολο ούτε ακριβό.

Αν δεν θες να ακούσεις τη συμβουλή μου και εξακολουθείς να θες να φτιάξεις ένα, μπορώ να σου γράψω εδώ τι scripts υπάρχουν

Να γράψεις θέμα αλλά άστο;;;;; Γιατί άστο, αυτό που αναζητάμε είναι η συμμετοχή των μελών μας.... Και εσύ μέχρι στιγμής είσαι από τα πολύ πιστά....

Σε παρακαλώ, περιμένουμε με ενδιαφέρον..........

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote19.07.2011 22:340 people like thisLike

Εντάξει Δημήτρη σε συγχωρώ επειδή είναι καλοκαίρι. Άλλωστε η βοήθειά σου για μένα είναι πολύτιμη όπως ξέρεις. Για να φτιάξω δικό μου ptc το αφήνω καλύτερα. Για τα site προσφορών το αφήνω για την ώρα τουλάχιστον νόμιζα ότι δεν ήταν πολλά αλλά είδα ότι είναι αρκετά, δεν διάβασα ακόμα τα άρθρα σου. Για το ebay και drop shipping θέλω να ρωτήσω κάτι που είδα πρόσφατα κι εγώ τουλάχιστον δεν το ήξερα. Όσοι όμως ασχολείστε με το διαδίκτυο σίγουρο θα σας είναι γνωστό. Πρέπει να δω που να βάλω το θέμα.