Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote31.03.2010 17:390 people like thisLike

Για σας θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση πως μπορώ να κάνω τους επισκέπτες του blog μου να κατευθύνονται αυτόματα στην ιστοσελίδα και οτι δημοσιεύσεις κάνω να μπαίνουν αυτόματα στην ιστοσελίδα μου..

Υ.Γ 1:Χρησιμοποιώ το blogger 
Y.Γ 2:Ας απαντάνε πρώτα άτομα που γνωρίζουν και μετά οι υπόλοιπη τις ερωτήσεις τους

Φιλικά Χαράλαμπος.

Quote31.03.2010 20:300 people like thisLike

φίλε χαράλαμπε,

Αν κατάλαβα καλά, έχεις ένα blog και μια ιστοσελίδα. Την ιστοσελίδα με τι τι την έχεις φτιάξει;

και αν τελικά αυτό που θα εμφανίζεται στην ιστοσελίδα είναι τα post του blog σου, γιατί απλά να μη δημιουργήσεις ένα domain για το blog.

προσπάθησε να εξηγήσεις καλύτερα τι έχεις και τι ακριβώς θέλεις να κάνεις...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote01.04.2010 03:510 people like thisLike

Κοίταξε Δημήτρη αγόρασα δομαιν το εχω κατοχυρομένο έχω και ένα μπλόγκ και θέλω οι δημοσιεύσεις απο το μπλογκ μου να μπαίνουν κατευθείαν στο δομαιν μου με λιγα λογια θελω να συγχρονίσω το blogger με το δομαιν μου και το χοστινγκ. υπαρχει τετοια δυνατότητα και αν ναι πως?

Quote02.04.2010 16:170 people like thisLike

μια λύση θα ήταν να κάνεις redirect το blog σου, από το cpanel του host provider

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote08.04.2010 05:150 people like thisLike

Συνδέσου στον Blogger λογαριασμό σου και στο blog που θές πάτα Ρυθμίσεις -> Δημοσίευση -> Μετάβαση σε ρυθμίσεις για προχωρημένους. Εκεί μπορείς να ρυθμίσεις το blog σου να τρέχει από το domain σου. Έχει και οδηγίες για ότι χρειαστείς.

Quote08.04.2010 16:500 people like thisLike

ακόμα καλύτερα έτσι!

Quote08.04.2010 18:450 people like thisLike

ρε παίδες το προσπαθώ αλλα τίποτα αυτό...εδώ και 2 μέρες..

Quote08.04.2010 23:290 people like thisLike

δοκίμασες αυτό που σου είπε ο real-e-money?

Quote09.04.2010 14:420 people like thisLike

δοκίμασα και παλι τα ιδια με λεει μηπως εχεται skype-msn ? να με βοηθήσεται ?

Quote09.04.2010 19:050 people like thisLike

Τι εννοείς όταν λες πάλι τα ίδια;

Έκανες αυτό που λέει ο real-e-money και ποιο ήταν το αποτέλεσμα;

Quote13.04.2010 19:240 people like thisLike

Έχεις κάνει σωστά τη διαδικασία? Νομίζω πρέπει να ρυθμίσεις το DNS στο domain σου και μπορεί να πάρει μέχρι και 48 ώρες για να ενεργοποιηθεί.

Το πιο εύκολο που μπορείς να κάνεις αν δε δουλεύει με τίποτα είναι αυτό που σου είπε ο Dimitrios δηλαδή να κάνεις redirection το domain σου και να στέλνει τους επισκέπτες του domain στο blog σου.

Τώρα αν θες να φαίνεται μόνο το domain σου βρες ένα φτηνό hoster, αγόρασε χώρο και κάνε εγκατάσταση ένα wordpress ή ένα joomla.

Quote14.04.2010 09:560 people like thisLike

ελπίζω να έβγαλε άκρη ο φίλος μας