Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

clickmonster.info ---clickersheaven.info
Quote20.02.2010 11:450 people like thisLike

Τα 2 παρακατω  sites  ειναι πολυ καλα και σας τα προτεινω με το clickmonster μπορειτε να κερδισετε εως και 5,80$ την ημερα
και με το clickersheaven περιπου στα 3,50$ συνολο 9,30$ την ημερα χωρις κανενα reff!! τορα μπορειτε να υπολογισετε το μηνα! το payout ειναι 25$ και αν νομιζει καποιος οτι ειναι scam sites μπορει να δει στα site αυτα τις πληρωμες!οτι χρειαστειτε ειμαι στην διαθεση σας στο tzafsteen@hotmail.com  επισης και screenshot  και στο forum φυσικα!!  Μπορειτε μεσα σε 2.5 εβδομαδες να εχετε το λιγοτερο 40 refferals και τα link einai  αρκετα 500++για clickmonster kai 350+ για το clickersheaven

http://www.clickmonster.info/index.php?view=ptp&ref=kawir

http://www.clickersheaven.info/index.php?view=ptp&ref=kawir

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ δεν βαζετε χρηματα!!

Quote21.02.2010 13:120 people like thisLike

Μπορείς να μας εξηγήσεις πως μπορουν να βγουν τόσα λεφτά ανα ημέρα χωρίς refs; Καλό θα ήταν να ποστάρεις και proofs.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote23.02.2010 15:420 people like thisLike

Nai ta xrhmata einai tosa apo kathe site dioti dinoun para poles diafimiseis px sto clickmosnter dinei gyro sta 649 links enw sto clickersheaven peripou 370++

Earn upto $1,000 per Month with PTC. See Working. Not Fake

Earnings Example Clickmonster.info Clickheaven.info

» Your Daily Earnings upto ………………..$ 6……………$ 3
» Promotion click per day (0.05 * 100)……$ 5……………$ 5
» Your Referal Earning Share……………..150%...............150%

» Your Monthly Earnings upto…………….$ 180………..$ 90
» Promotion click Monthly (5 * 30)……….$ 150……….$ 150
» Referrals click ads Monthly 150%............$ 270……….$ 135
Total Earnings…………………………… $ 600……….$ 375

(Your Total Earning both Site per Month $ 975)

Working of Level 4 Membership
(Monster per Member $ 180 * 150% = $ 270)
(Heaven per Member $ 90 * 150% = $ 135)

Follow these Link and get paid upto $1,000 per month

tora oso anafora ta kenourgia meloi free members an to balance tous einai px. $120 pernoun apo 72$ ews 90% diladi to apo 60% eos 70% auto to pososto eksartate kai pezete analoga me to poso energos eisai ala kai me ta kerdh tou site!giauto me thn proti plhromh sas mporeite na ginete premium kai na parete to 100%tou balance sas ala kai polla akoma opos signups tickets  gredits..o 1 mhnas einai ligo dyskolos tha prepei na ksodepsete  2 ores gia clickarete tis diafimiseis kai apo ta 2 site kai toulaxiston 1 ora gia promotion einai to pan!!perimenw mia pliromh thn paraskeuh gia na thn postaro kai auth mazi me tis ales!

sas euxarhstw gia to xrono sas!

Quote24.02.2010 10:450 people like thisLike

Epishs mporeite na dokimasete den tha xasate kati oute lefta vazete oute tipota ligo apo ton xrono sas!!kala kerdh se olous!

Quote02.03.2010 00:020 people like thisLike

Group clickmonster και clickersheaven Παρακαλω τα σχολια σας για αλαγες η καποια προσθετα πραγματα που θα ειναι οικολογικα και χρησιμα για τους αναγνωστες!
Quote03.03.2010 19:020 people like thisLike

ΤΕΛIΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΠΛΗΡΩΘΗΚΕΣ ΑΠΟ CLICK MONSTER??

Quote06.03.2010 01:260 people like thisLike

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕΣ...

Quote11.03.2010 20:430 people like thisLike

geia sas pedess shmera gyrisa kai tora mpika sto forum mhn mou anxeste ola einai  kai mhn viazese na vgaleis symperasmata filarako:) xexexexe

Quote11.03.2010 22:440 people like thisLike

Θα παρακαλούσαμε να μην γράφετε σε greeklish. Είναι δυσνόητα. Ευχαριστώ.

http://services.innoetics.com/greeklish/

το λινκ περιλαμβάνει δωρεάν υπηρεσιά για μετατροπή των greeklish σε greek αν δυσκολευεστε να γράφετε ελληνικά

Quote12.03.2010 00:280 people like thisLike

ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΑΝ...

Quote12.03.2010 12:150 people like thisLike

Ρε παιδιά, το clickmonster.info έχει κλείσει? Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το συγκεκριμένο site?

Quote15.03.2010 17:400 people like thisLike

kawir file mou telika plhrwthikes ti egine giati exo kai egw kapoia lefta mesa kai akoma den ta plhronomai ta mazevo pros to paron exo kai 5 direct esu plhrothikes ?kai poso kairo ekanes ?

Quote11.04.2010 08:421 people like thisLike

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΤΕ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ..ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗ ΣΑΝ UPGRADE MEMBER ΚΙΟΛΑΣ 321 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ 4!!!ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ..

Quote20.10.2011 01:420 people like thisLike

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ... ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΙΣΕΙ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ... ΕΙΜΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ CLICKERSHEAVEN.INFO ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ......ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΚΛΙΚ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Η ΜΕ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΛΗΡΩΜΩΝ? ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ Η ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ ?

Quote20.10.2011 07:450 people like thisLike

Θάνο Καλημέρα,

λεπτομέρειες για τους όρους με τους οποίους πληρώνεσαι δεν γνωρίζω. Αν κάποιος χρησιμοποιεί το πρόγραμμα, ας απαντήσει στον φίλο μας. Πάντως η εντύπωση που έχω είναι αυτή που μου δημιουργεί κάθε site του είδους. Πυραμίδες που σου ζητάνε λεφτά για να βγάλεις πολλά λεφτά.

Κάποια από αυτά δεν πληρώνουν ποτέ, κάποια άλλα πιο επικίνδυνα γυρνάνε κάποια λεφτά πίσω για κάποιο διάστημα για να τραβήξουν και άλλους αφού παρουσιαζουν τα payment proofs. Αργά η γρήγορα το σύνολο αυτών των σελίδων που δεν έχουν καμία ουσία ή χρησιμότητα στο διαδίκτυο και δεν γεννούν χρήματα, αλλά τα μεταφέρουν από τους απατεώνες στα κορόιδα, κλείνουν και χάνεις τα χρήματα που έχεις "επενδύσει"

Βέβαια, αν κάποιος έβαλε χρήματα τώρα πασχίζει να τα πάρει πίσω. Οπότε από εδώ παλεύει να μάθει. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει τον Θάνο.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote20.10.2011 15:590 people like thisLike

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΗΤΗ..... ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ PTC SITE ΕΤΣΙ..... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΕΦΤΑ........ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ SITE ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ.......

Quote20.10.2011 17:150 people like thisLike

Όπως σου είπα πραγματικά λεφτά δίνουν, γιατί είναι το τυρί στην φάκα. Αυτοί που δίνουν χρήματα για περισσότερο καιρό, κάποια στιγμή σταματάνε, και αν κάποιοι συνεχίζουν με κάποιο τρόπο σε γδέρνουν. Για παράδειγμα, τα λεφτά που δίνεις για τις ενοικιάσεις και τις αναβαθμίσεις είναι περισσότερα από αυτά που παίρνεις πίσω. Σκέψου πως αλλιώς, θα έμπαιναν μέσα αυτοί. Έσοδα από διαφημίσεις, ζήτημα είναι αν έχουν σοβαρές. Σιγά μη πάω να διαφημιστώ στο ptc, που ο άλλος απλά θα έρθει να κλικάρει από υποχρέωση και όχι επειδή τον ενδιέφερε η διαφήμιση μου.

Αυτά πρέπει να τα σκεφτόμαστε και να αναρωτιόμαστε. Το θέμα είναι να μην κάνεις το λάθος και δώσεις χρήματα. Όπως, έχουμε πει μπες και κάνε μονο κλικ. Με αυτόν τον τρόπο, τους δημιουργείς και ζημιά, όσο του δημιουργείς, και φέρνε refs που να τους λες να κάνουν το ίδιο. Στο τέλος κάνουν αυτό που έκανε και το Neobux, σου δίνουν για τους direct το ένα δέκατο από αυτό που σου δίνουν για τους rented, το οποίο είναι καθαρή κλεψιά.

Ισχύει η λογική του παραλόγου, το θέμα είναι να μπορεί να βλέπει κανείς όλους αυτούς τους παραλογισμούς και να προστατεύει τον εαυτό του.

Quote20.10.2011 17:340 people like thisLike

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ........ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΣΤΑ ΚΕΡΔΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ....ΕΧΩ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΑΝ ΠΑΡΑΠΟΜΠΤΕΣ ΜΟΥ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΕΡΔΗ... ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΠΟΣΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.....

Quote20.10.2011 19:030 people like thisLike

Σωστός ο Θάνος!Cool

Quote20.10.2011 19:120 people like thisLike

ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΝ ΔΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΝ ΔΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕ UPDATE ΜΕΛΗ....ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΛΟΣ.....ΤΩΡΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΤΕ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ......:)