Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

let the pc surfing and get paid....
Quote27.04.2010 12:310 people like thisLike

Σας φέρνω ακόμα μία καινούργια ιδέα.. Είναι απλό... κάνετε εγγραφή όπως πάντα, και μετά αφήνετε ένα παράθυρο που ανοίγει από το site να τρέχει όση ώρα είστε online.... αυτό ανόιγει μόνο του διαφημίσεις που δεν χρειάζεται να βλέπετε εσείς, (ασ το έχετε και σε ελαχιστοποιηση), και πληρώνεστε ανα ώρα...Σας προσφέρει 0.45$ την ώρα οπότε αν το αφήσετε ανοιχτό για περίπου 20 ώρες κερδίζετε την μέρα γύρω στα 9$...έχει πολλές επιλογές πληρωμής όχι μόνο paypal, και σας πληρώνει κάθε 1 και 15 του μήνα όταν το υπόλοιπό σας είναι 25$(πολύ ευκολο όριο-τρία 24- υπόθεση)και φυσικά έχει και referralss (κάτι που δεν είναι υποχρεωτικό για να βγάλεις χρήματα, οπότε δεν είναι από τις πυραμίδες τις συνηθισμένες, απλά επιλέγετε αυτό για να αυξηθούν τα κερδη) όσο είσαι ενεργός τα $ ανά ώρα αυξάνονται....

εγώ μόλις που το έχω ξεκινήσει όταν πληρωθώ θα σας πω εννοείτε, αλλά είμαι αισιόδοξος γιατι είδα σοβαρά μέλη από αντίστοιχα get paid.gr sites ότι το δουλεύουν και πληρώνονται... Αν θέλετε να δοκιμάσετε (δεν χάνετε και τίποτα) σας παρακαλώ να ξεκινήσετε από εδώ, ωστε να βοηθηθώ και εγώ...χεχεχεχεχε

http://www.surfjunky.com/?r=gkon22

Ευχαριστώ , και περιμένω απόψεις...!

Quote02.05.2010 20:200 people like thisLike

το περιεχόμενο των site στα οποία  σερφάρεις ποιο είναι;;;

γιατί αν πρόκειται για περιεχόμενο που δεν σε ενδιαφέρει, πως θα τη παλέψεις να σερφάρεις για μια ώρα;;;

Ποιές είναι οι δικές σου πρώτες εντυπώσεις;;;

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote02.05.2010 22:050 people like thisLike

To site που αναφέρεις θεωρείται, και κατα 99,9999%, είναι SCAM εδω και 5 χρόνια. Όταν φτάνεις το ελάχιστο ποσό πληρωμής απλώς σου κλείνουν το λογαριασμό. Δεν αξίζει.

Αν θυμάμαι καλά είχες ποστάρει και για το Gomez. Απότι ξέρω πληρώνει οπότε μείνε σε αυτό.

Η συμβουλή μου; Αφού το ψάχνεις που το ψάχνεις για online χρήμα γιατί δεν το ψάχνεις σωστά. Υπάρχουν χιλιάδες άλλοι δωρεάν τρόποι εκτός των GPT κτλ.

Quote03.05.2010 20:070 people like thisLike

εδω θα πρέπει να ευχαριστήσουμε τον real-e-money για τη συνεχή παρουσία του στο forum και για τη πολύ χρήσιμη βοήθεια που έχει δώσει σε αρκετές περιπτώσεις σε μέλη του getpaid.gr. Αν όντως πρόκειται για scam, σημαντική η επισήμανση...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote04.05.2010 03:160 people like thisLike

εδω θα πρέπει να ευχαριστήσουμε τον real-e-money για τη συνεχή παρουσία του στο forum και για τη πολύ χρήσιμη βοήθεια που έχει δώσει σε αρκετές περιπτώσεις σε μέλη του getpaid.gr. Αν όντως πρόκειται για scam, σημαντική η επισήμανση...

Εγω να ευχαριστήσω το getpaid.gr που μου δίνει τη δυνατότητα να βοηθήσω όσο περισσότερο μπορώ τους ανθρώπους που θέλουν να μάθουν κάτι παραπάνω για το online κέρδος.

Όσο για το site είναι σίγουρα scam εδω και χρόνια. Υπάρχουν άπειρες σελίδες αφιερωμένες σε αυτό το site που εξηγούν με αποδείξεις και υπολογισμούς το γιατί είναι scam και δεκάδες μέλη που ο λογαρισμός τους εξαφανίστηκε όταν έφτασαν τα $25. Βρήκα μόνο ένα και μοναδικό άτομο που υποστηρίζει πως πληρώθηκε σε ένα forum αλλά αν σκεφτείς πως ο λoγαριασμός του σε εκείνο το forum δημιουργήθηκε για να κάνει μόνο αυτό το post και μετά δεν ξαναπόσταρε ποτέ καταλαβαίνεις πως πρόκειται για scam.

Quote06.05.2010 09:080 people like thisLike

Όντως ο real-e-money, είναι πολύ χρήσιμος σε τέτοιες περιπτώσεις ...Το site το παράτησα δεν ξέρω τι πραγματικά θα γινόταν , αλλά το παράτησα χωρίς 2 λέξη....!!! Βρήκα ένα καλό κολπάκι για σταθερά κέρδη και μικρές απώλειες στην ρουλέτα και αρκούμαι σε αυτό......!!!!

Quote12.05.2010 09:551 people like thisLike

Όντως ο real-e-money, είναι πολύ χρήσιμος σε τέτοιες περιπτώσεις ...Το site το παράτησα δεν ξέρω τι πραγματικά θα γινόταν , αλλά το παράτησα χωρίς 2 λέξη....!!! Βρήκα ένα καλό κολπάκι για σταθερά κέρδη και μικρές απώλειες στην ρουλέτα και αρκούμαι σε αυτό......!!!!

Φίλε Πρόσεχε. Αυτο το κολπάκι με την ρουλέτα το είχα δοκιμασει και εγώ... Ειναι απλά μια απάτη. Στην αρχη κερδιζεις αλλά μολις το Καζίνο καταλαβει τι κάνεις μεσα σε 2λεπτα χανεις ΟΛΑ τα λευτα, ακομα και αυτα που "επένδυσες".  Ειναι το κόλπο που τζογάρεις ασπρο-μαυρο ενναλαξ και διπλασιαζεις το στοιχημα όταν χανεις μεχρι να κερδισεις. Ειναι ο πιο αθλιος τροπος για να βγαλεις λευτα μεσω ιντενρνετ. Εγω είμαι 16 χρονων και βγαζω γύρο στα 1000ευρο τον μηνα σταθερά. Ενα Πραμα θα σου πω οσο ειναι νωρις και πριν χάσεις πολλά λευτα. ΜΕ ΤΟΝ ΤΞΟΓΟ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ. ΕΙΝΕ ΜΙΑ ΑΡΩΣΤΙΑ ΧΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΝΑΡΚΟΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΕΚΑΤΟΜΙΡΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ ΚΑΘΙΜΕΡΙΝΑ!!!

Φιλικά Παντα :) Ilias Hostelidis

Quote12.05.2010 09:580 people like thisLike

χαίρομαι όταν βλέπω μέλη με τέτοιες απόψεις

Quote12.05.2010 10:110 people like thisLike

File 1wra exei pou graftika sto site kai blepw pws iparxoun poles lanthasmenes entipwseis kai pliroforeies oson afora to internetiko kerdos kai poli lipame gt eine poloi autoi pou exoun agnoia kai xanoun polla leuta sto internet xwris logo. Tha prospathisw na ferw kapoies nees idees sto site kai kapious kalous tropous gia na bgazei kapios leuta. Alla o mou fenete pws o i agnoia tou ellina oson afora to internet ton prowthei se lethos koiniseis kai lanthasmena simperasmata. To site eine mia kali kenotomia pou pisteuw pos tha boithisei polla ot0ma na min kanoun lanthasemenes epiloges. Tha deikei :)

Edit: Y.G Parepiptontos to site poso kairo exeis pou leitourgei?

Quote12.05.2010 10:460 people like thisLike

6 μήνες λειτουργεί αγαπητέ φίλε. Χρειάζεται ακόμα αρκετές βελτιώσεις, όπως εξελληνισμό για παράδειγμα

απλά θα σε παρακαλούσα να μη γράφουμε σε greeklish γιατί είναι δυσνόητα.

Η κοινότητα μας έχει ανάγκη από κόσμο που θα αναδείξει την υγιή πλευρά του ιντερνετικού κέρδους. Είσαι ευπρόσδεκτος και ελπίζουμε να βοηθήσεις με την παρυσιά σου σε αυτό

Quote12.05.2010 20:240 people like thisLike

16 χρονών και 1000 ευρώ μηνιαίως?

Είμαστε όλοι αυτιά...