Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote04.10.2011 18:000 people like thisLike

Ένα νεο site που συλλέγει όλες τις προσφορές απο όλα τα deal sites και τις παρουσιάζει.

Γραφτείτε στο newsletter και θα λαμβάνετε καθημερινά τις νέες προσφορές που βγαίνουν

www.dealike.gr

Quote04.10.2011 20:250 people like thisLike

Γεια σας, καλώς ήρθατε στο getpaid.gr.

Μπήκα και το είδα το site σας. Πρώτα από όλα, ασχολείστε με ένα τομέα που έχει φοβερή ανάπτυξη. Το θέμα είναι πως ήδη υπάρχουν πολλοί aggregators όπως και deal sites. Έτσι ο ανταγωνισμός θα αρχίσει να γίνεται μεγάλος και αυτό δεν ευνοεί τον νεοεισερχόμενο. Άρα πιστεύω πως θα πρέπει κάποιος που θα μπει τώρα με κάποια καθυστέρηση να μπει επιθετικά από άποψη διαφημιστικής προβολής. Πάντως, να παραδεχτώ ότι πρόκειται για ένα κλάδο με μέλλον και πολύ χρήμα.

Τώρα όσον αφορά την εμφάνιση. Κάποιος θα μπορούσε να πει ότι το site σας είναι ένα έργο τέχνης και ίσως μερικοί να συγκινούνταν από αυτό και να χαίρονταν να επιλέγουν τις προσφορές μέσα από το μοναδικό σας περιβάλλον. Υπάρχει όμως και ο αντίλογος. Αν και ωραίο εμένα που φάνηκε πολύ βαρύ και κουραστικό και καθόλου λειτουργικό. Πιο πολύ αφιερωμένο στην ομορφιά και λιγότερο στη λειτουργικότητα.

Εμένα με ενδιαφέρει γρήγορα και καθαρά να δω τι υπάρχει και όλο αυτό το εντυπωσιακό περιβάλλον κατά τα άλλα δεν με βοηθάει. Βέβαια, αυτή είναι η δική μου άποψη. Ίσως στο site σας να είναι τραβηχτικό σε κάποιους άλλους και σε αυτό το κοινό να απευθύνεστε και να έχετε βρει αυτό τον τρόπο να διαφοροποιηθείτε από τον ανταγωνισμό.

Εγώ να σας ευχηθώ καλή επιτυχία για την σοβαρή σας προσπάθεια. Χαίρομαι να ακούω για ξεκίνημα τέτοιων προσπαθειών...

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote14.10.2011 11:270 people like thisLike

Ευχαριστούμε για τα σχόλια σας!

Να σας ενημερώσουμε ότι το site βγήκε αρχές Οκτώβρη και όπως ήταν φυσικό θα υπήρχαν κάποια προβλήματα!

Καθημερινώς κάνουμε βελτιώσεις και αλλαγές για να μπορέσουμε να το κάνουμε όσο λειτουργικό και έυχρηστο γίνεται...

Ευχαριστούμε και πάλι για την κριτική σας!

Quote14.10.2011 13:170 people like thisLike

Σας εύχομαι ότι καλύτερο! Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...