Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

Quote03.12.2011 19:580 people like thisLike

Γεία σας!!!

Αυτή τη στιγμή έχω 3 δικά μου blogs.το ένα το παρουσίασα πριν κανένα 10 μήνο.

ΤΟ νεότερο από τα άλλα 2 είναι το www.eeuros.blogspot.com

Σε αυτό θα γράφω άρθρα για το πως να κερδίσει κανείς από το ίντερνετ με δοκιμασμένους από εμένα τρόπους αποφεύγοντας ασόβαρα sites και πυραμιδοειδή σχήματα.θα προσπαθήσω να είμαι όσο πίο δίκαιος και αντικειμενικός μπορώ με εταιρίες,τρόπους κλπ.Επίσης θα ψάχνω και θα μεταφέρω πολλές ειδήσεις από το εξωτερικό όσον αφορά το affiliate marketing.

Tρέχει 5 μέρες το site.έχω πολύ δρόμο ακόμα!!!!

ελπίζω να το βρείτε χρήσιμο.Κάθε σχόλιο καλοδεχούμενο!

Σύντομα θα παρουσίασω και το 3 μου blog..θέλει κάποιες αλλαγές ακόμα!

Quote03.12.2011 20:410 people like thisLike

Διαβάζοντας το "με τι θα ασχοληθούμε και με το τι όχι" είπα: Να και ένα σωστό blog για το ιντερνετικό κέρδος. Μπράβο σου testudo, και πάλι μπράβο σου.

3 παρατηρήσεις.

1.Τα γράμματα στα κείμενα είναι πολύ μεγάλα. Ναι μεν καλό για αυτούς που φοράνε γυαλιά, αλλά κάπως υπερβολικό....

2.Επίσης, καλό θα ήταν μέσα στα κείμενα που και που να βάζεις bold ή υπογραμμίσεις για να τονίζονται τα βασικά σημεία. Αυτό δημιουργεί όρεξη στον αναγνώστη και κάνει το κείμενο να φαίνεται λιγότερο μονότονο και κουραστικό. Φυσικά και αυτά που γράφεις είναι πολύ ενδιαφέροντα και καθόλου κουραστικά.

3.Τέλος, το backround είναι ξεκούραστο και ουδέτερο. Είναι θέμα επιλογής αν θες κάτι τέτοιο ή κάτι άλλο που να σχετίζεται περισσότερο με το ηλεκτρονικό κέρδος. Αλλά, κάνε κάτι να μη φαίνεται το κόψιμο και ότι επαναλαμβάνεται, γιατί έτσι φαίνεται πιο ερασχιτεχνικό.

Πολύ ενθουσιασμένος! Το Getpaid.gr βρήκε ένα σύμμαχο-αδελφό blog

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote03.12.2011 21:570 people like thisLike

Ναι testudo... συμφωνώ και 'γω με τον Δημήτρη.. βεβαια ενα αρθρο πρόλαβα και διαβασα... αλλά ειδα ότι εχει πολύ ενδιαφερον υλικό...

Εύχομαι τα καλύτερα...!!

Quote04.12.2011 16:030 people like thisLike

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και για τις καλοπροαίρετες παρατηρήσεις!θα προσπαθήσω να βρω ένα ξεκούραστο φόντο που να ταιριάζει και στη θεματολογία.ακόμα διαμορφώνεται..αλλά για δουλεία μίας εβδομάδας πιστεύω πως πάει καλούτσικα!θα γίνουν αρκετές διορθώσεις!διάθεση υπάρχει!! για ότι νεότερο θα σας ενημερώσω!

Quote06.12.2011 19:420 people like thisLike

Προσωπικά, μου άρεσε πάρα πολύ! Δεν έχω διάβασει τίποτα ακόμη, μόνο 3 σειρούλες και μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον. Good Job!Wink

Quote08.12.2011 00:370 people like thisLike

ευχαριστώ πολύ!!!θα προσπαθήσω να ποστάρω 2 με 3 ολοκληρωμένα άρθρα την εβδομάδα..θα σας κρατάω ενήμερους!

Quote13.12.2011 19:310 people like thisLike

Ναι το συχνό περιεχόμενο θα βοηθήσει. Τώρα που είναι αρχή όχι μόνο δείχνει ζωντάνια, αλλά και γεμίζει το λίγο περιεχόμενο που υπάρχει μέχρι στιγμής.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...