Λογαριασμός
Άρθρα Ειδήσεις Forums Blogs Σελίδες Εργαλεία Μέλη
  •  

www.texnotropieskaidiakosmisi.com
Quote14.03.2011 11:260 people like thisLike

Γεια σας παιδια και σε εσένα Δημήτρη.

Τελικα έκανα αυτό που λέγαμε και έφτιαξα το blog για τις τεχνοτροπίες τοιχων και διακοσμησης

με πιο δυναμικό περιεχόμενο, όπως και εσύ μου πρότεινες.

περιμένω την γνώμη σας....

Quote14.03.2011 13:040 people like thisLike

πολύ καλή δουλεία!και επίκαιρο γιατί τωρα που ανοίγει ο καιρός πολλοί άνθρωποι βάφουν τα σπίτια τους(μάλλον και εγώ!)

Quote14.03.2011 18:430 people like thisLike

Eυχαριστώ πολυ Testudo

Αν χρειάστεις κάποια συμβουλή ευχαρίστως να βοηθήσω, μιας και γνωρίζω αρκετά καλά το θέμα.

Φυσικά αυτό ισχύει και για όλα τα παιδιά του  getpaid.

Quote17.03.2011 10:281 people like thisLike

Το τελευταίο διάστημα είχα κάποιες δουλειές. Με συγχωρείτε για την αποχή...

Φίλε colorman ωραίο σαν ιδέα! Και η υλοποίηση μου αρέσει. Όταν αποκτήσει μεγαλύτερη κίνηση θα μπορούσες να βάλεις adsense. Προς το παρόν κοίτα να συνεχίσεις την καλή δουλειά για την αυξήσεις.

Αν βάφεις ή αναλαμβάνεις δουλειές θα μπορούσες άμεσα να επωφεληθείς διαφημίζοντας τη δουλειά σου.

Αυτό που δεν μου αρέσει είναι το μέγεθος του ονόματος. Νομίζω πως δεν σε βοηθάει. Θα έπρεπε να διαλέξεις κάτι πιο μικρό. Αν ο άλλος δεν το έχει κάνει bookmark δύσκολα θα απομνημονεύσει και θα κάτσει να γράψει σωστά όλο αυτό το μακρινάρι. Ψάξε μήπως κλείσεις κάποιο όνομα που να είναι σύμπτυξη αυτού που έχεις τώρα.

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote18.03.2011 13:290 people like thisLike

Δημήτρη όχι δεν βάφω απλα ασχολούμε με διακοσμητικη και τεχνικα θεματα.

Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου,σιγά σιγά πιστέυω θα αποκτήσει περισσότερο περιεχόμενο

και θα μπορώ να κάνω και άλλα πράγματα.

Quote01.03.2012 00:430 people like thisLike

Καλησπέρα σε όλους,

Να ενημερώσω ότι το blog που σας παρουσίασα πριν αρκετούς μήνες κάνει τον πρώτο του διαγωνισμό και 3 τυχεροί θα κερδίσουν εντελως δωρεάν θαυμάσιες τεχνοτροπίες για να διακόσμήσουν τους τοίχους του σπιτιού τους, για όσους θέλουν το λινκ είναι:

Κερδίστε μια απίθανη τεχνοτροπία

Φυσικά το like όλων σας είναι ευπρόσδεκτο για την σελίδα μας στο Facebook

http://www.texnotropieskaidiakosmisi.com

Quote03.03.2012 12:340 people like thisLike

Να και οι έξυπνοι τρόποι προώθησης!!! Γενικά το blog πως πάει με επισκεψιμότητα; Προχωράει;

Γίνεται να κερδίσεις χρήματα από το Internet, αλλά απαιτεί προσφορά, κόπο και χρόνο...
Quote04.03.2012 00:460 people like thisLike

Δημήτρη μιας και το ρωτάς να σου πω ότι το blog πάει απρόσμενα καταπληκτικά...ο κόσμος φαίνεται ότι το έχει αγαπήσει, αρκεί να σου πω ότι συμφωνα με το google analytics πάνω απο το 40% είναι επισκέπτες που έρχονται για πολοστή φορά, και ακόμη καθημερινά δέχομαι πολλά ειμαλ με λόγια εξαιρετικά, αλλά και απο κόσμο που ζητάει περισσότερες συμβουλές για θέματα που αναρτώνται. Οι διαγωνισμοί που γίνονται είναι με κλήρωση εντελώς δωρεάν και έχουν σκοπό να γνωρίσουν στον κόσμο τις τεχνοτροπίες περισσότερο, αλλά και να ομορφύνουν τα σπίτια των νικητών.